Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Historické fórum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Registrácia islamu na Slovensku

Goto down 
+2
monkeyml
Felix
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia islamu na Slovensku   Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 11, 2008 9:14 am

úprimne felix...ja proti islamu ako tekému nič nemám - ale (aby som neporušoval pravidlá fóra, tak to napíšem veeľmi mierne) nemám až tak veľmi rád turkov, arabov a im podobné etníká....mám s nimi zlé skúsenosti, ich kultúra je pre mňa neprijateľná (aspoň tá, ktorú som videl v nemecku a v BA) a vo veľa prípadoch arogantná....takže ak si islam spojím s týmto etnikom, čo automaticky aj spájam, tak nechcem ich registráciu, pokiaľ nesplnia právne, či aké, podmienky, ktoré platia v SR..asi tak....

btw. nie som rasista, ale tak ako pri cigánoch vychádzam z toho čo robia a nie z toho, akú pleť majú...
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia islamu na Slovensku   Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 11, 2008 9:27 am

monkeyml napísal:
btw. nie som rasista, ale tak ako pri cigánoch vychádzam z toho čo robia a nie z toho, akú pleť majú...
tak potom ale hodnot tych, ktori "to" robia, nie vsetkych... rovnako, ako nemozes povedat, ze kazdy moslim je turek (arab) a ani naopak to neplati...
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia islamu na Slovensku   Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 11, 2008 9:33 am

áno, to je samorejme...no ako som písal - prvá asociácia na slovo islam je dané etnikum...a ešte k tomu, že hodnotiť tých, ktorý "to" robia - pokiaľ viem, tak sa bavíme čisto všeobecne teraz a teda je ťažko špecifikovať a tak vychádzam z väčšiny..čo sa rómov na SR týka - môžem hodnotiť ako za celok, lebo tých ktorých si naozaj vážim je veeeľmi málo a to isté u napr. albáncov v BA alebo turkov v nemecku - bohužiaľ nyarlathotep, väčšina mi bola proti srsti...nie kvôli tomu, že boli tmavší a vyznávali boh vie čo, ale to ich správanie...eeeech....
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia islamu na Slovensku   Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 12, 2008 7:17 pm

monkeyml napísal:
úprimne felix...ja proti islamu ako tekému nič nemám - ale (aby som neporušoval pravidlá fóra, tak to napíšem veeľmi mierne) nemám až tak veľmi rád turkov, arabov a im podobné etníká....mám s nimi zlé skúsenosti, ich kultúra je pre mňa neprijateľná (aspoň tá, ktorú som videl v nemecku a v BA) a vo veľa prípadoch arogantná....takže ak si islam spojím s týmto etnikom, čo automaticky aj spájam, tak nechcem ich registráciu, pokiaľ nesplnia právne, či aké, podmienky, ktoré platia v SR..asi tak....

btw. nie som rasista, ale tak ako pri cigánoch vychádzam z toho čo robia a nie z toho, akú pleť majú...

Nie každý arab, turek je moslim - všimni si napríklad, že v Turecku žijú aj kresťania - autokefálna pravoslávna cirkev na čele s instambulským/konštantínopolským/carihradským patriarchom, v Egypte (v Alexandrii žije množstvo Koptov etc....
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia islamu na Slovensku   Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 13, 2008 9:21 am

vážne? hmm....to som naozaj nevedel..... Wink
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia islamu na Slovensku   Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 13, 2008 9:22 am

monkeyml napísal:
vážne? hmm....to som naozaj nevedel..... Wink

nechcem tu viac počuť rovnicu arab = moslim - sám dobre vieš, že to nie je pravda...
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia islamu na Slovensku   Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 13, 2008 9:27 am

Felix napísal:
nechcem tu viac počuť rovnicu arab = moslim - sám dobre vieš, že to nie je pravda...
suhlas, je to rovnake, ako sa niektori politici ohanaju krestanskou europou... uz davno tu nemame stredovek...
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia islamu na Slovensku   Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 13, 2008 9:31 am

Laughing najaký prísny....

ak je teda tak, tak ja už nechcem, aby si nevedel čítať moje príspevky....stále si z nich vytváraš tvoje konštrukcie a väčšinou bludné...ja myslím komára a ty z toho urobiš somára....si myslím, že keď si (aspoň sa tak prezentuješ) múdry a vieš veľa,tak ja som úplný hotentot? arab=moslim.....jasné, že to neplatí...ja som písal len o asociácii, ktorá sa mi s názvom moslim vytvára...

aby sme ZASE!!! neboli off topic, tak napíšem to isté ako pri ateistoch - ak neporušia zákon, nech sú registrovaní...


Naposledy upravil monkeyml dňa Pi jún 13, 2008 9:32 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia islamu na Slovensku   Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 13, 2008 9:31 am

nyarlathotep napísal:

suhlas, je to rovnake, ako sa niektori politici ohanaju krestanskou europou... uz davno tu nemame stredovek...

Európa, ako taká nikdy nebola tak celkom kresťanská - stačí sa pozrieť na Balkán...

Monkeyml:

No, ale vieš čo vzniká z tých asociácií? Je smutné, že všeobecne platí rovnica arab = moslim = terorista

Väčšinou podkladám svoje bludy ako ich ty nazývaš číslami, štatistikami atď... nemýlim si tu pojmy s dojmami...
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia islamu na Slovensku   Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Icon_minitimeSo jún 14, 2008 12:23 pm

bludmi som označil to, ako si z mojich príspevkou vykonštruuješ veci, ktoré som jednak tak nenapísal a jednak myslel úplne ináč...

škoda reči....
Návrat hore Goto down
Nietzsche
Zeman
Zeman
Nietzsche


Poeet p?íspivku : 431
Registration date : 22.11.2007

Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia islamu na Slovensku   Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Icon_minitimeSo jún 14, 2008 7:17 pm

autofekalna pravoslavna cirkev lol! Alebo kefalna?, teraz uz neviem.. ale urcite v tom nebude velky rozdiel..

Podla mna to monkeyml dost jasne vystihol, Arabi su pre Europu neprijatelni. Vyznavaju diametralne odlisne hodnoty, nase kultury by nemohli zit jedna popri druhej. A rovnica "arab = moslim" nie je az tak daleko vzdialena pravde. Tych par vynimiek len potvrdzuje pravidlo. Nyar, v Europe uz stredovek mozno nie je, ale v islamskych statoch pretrvava nadalej, inak sa ten ich stav ani neda nazvat. Aspon teda ten nabozensky.. Arabsky svet je jedna velka teokracia, kde platia zakony postavene na hlavu, nerovnost a sialena oddanost Allahovi. Opat trocha generalizujem, ale sotva sa da k vyse miliarde ludi pristupovat individualne..

Felix: Kde su tie tvoje tabulky a statistiky, ktorymi podkladas tie svoje "bludy"? Ohanas sa tu nimi, ale nejak naprazdno..
Návrat hore Goto down
Thor
Veľmož
Veľmož
Thor


Poeet p?íspivku : 966
Age : 32
Registration date : 01.03.2007

Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia islamu na Slovensku   Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Icon_minitimeSo jún 21, 2008 11:37 am

Nietzsche napísal:

Podla mna to monkeyml dost jasne vystihol, Arabi su pre Europu neprijatelni. Vyznavaju diametralne odlisne hodnoty, nase kultury by nemohli zit jedna popri druhej. A rovnica "arab = moslim" nie je az tak daleko vzdialena pravde. Tych par vynimiek len potvrdzuje pravidlo. Nyar, v Europe uz stredovek mozno nie je, ale v islamskych statoch pretrvava nadalej, inak sa ten ich stav ani neda nazvat. Aspon teda ten nabozensky.. Arabsky svet je jedna velka teokracia, kde platia zakony postavene na hlavu, nerovnost a sialena oddanost Allahovi. Opat trocha generalizujem, ale sotva sa da k vyse miliarde ludi pristupovat individualne..
.

neostava nic ine ako suhlasit Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia islamu na Slovensku   Registrácia islamu na Slovensku - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Registrácia islamu na Slovensku
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Akadémia :: Náboženstvá-
Prejdi na: