Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Historické fórum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Cesta do ranej histórie Slovákov

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Cesta do ranej histórie Slovákov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do ranej histórie Slovákov   Cesta do ranej histórie Slovákov Icon_minitimePo máj 25, 2009 10:18 am

zatial asi najlepsi diel:
kód:
http://zabava.sme.sk/clanok.asp?cl=4855169

som sa kvalitne narehotal... Laughing
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Cesta do ranej histórie Slovákov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do ranej histórie Slovákov   Cesta do ranej histórie Slovákov Icon_minitimePo máj 18, 2009 8:56 am

hehe, dobry sprievodca historiou Slovakov (ktori v priebehu historie ako narod mladli... Laughing)

som zvedavy, kolko casti este bude... skoda inak, ze sa tie videa nedaju ulozit (resp. neviete nejaky sposob, ako ich ulozit?)
Návrat hore Goto down
Vulkulak
Zeman
Zeman
Vulkulak


Poeet p?íspivku : 530
Registration date : 30.10.2008

Cesta do ranej histórie Slovákov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do ranej histórie Slovákov   Cesta do ranej histórie Slovákov Icon_minitimeSo máj 16, 2009 10:42 pm

Bože to je blbosť, ale niekedy som sa musel aj ja smiať Laughing Inak k tomu spolužitiu - dnes nám na parkovisku v Maďarsku nejaký dobrák spravil krásnu ryhu kľúčom na aute, keby sa to nestávalo aj na Slovensku asi si to beriem osobne Laughing
Návrat hore Goto down
alganor
Barón
Barón
alganor


Poeet p?íspivku : 725
Registration date : 06.01.2008

Cesta do ranej histórie Slovákov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do ranej histórie Slovákov   Cesta do ranej histórie Slovákov Icon_minitimeSo máj 16, 2009 9:17 pm

vysla druha cast... teraz o spoluziti s madari v uhorsku
kód:
http://zabava.sme.sk/c/4843852/rychlokurz-slovenskych-dejin-kapitola-manzelstvo-s-madarmi.html
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Cesta do ranej histórie Slovákov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do ranej histórie Slovákov   Cesta do ranej histórie Slovákov Icon_minitimeSt máj 13, 2009 11:13 am

no je to skor taky sarkazmus a ironia..ako vtip...mne to silne pripomina..ked som chcel (este plny entuziazmu ) zahrat div hru Janossiiiiik od RND v Zurichu pre zahranicnych slovakov..(teda nacvicit ju s amatermi)...vtedy mi predsednicka zdruzenia zahr. slovakov povedala..ci to nebude nejaky blud, ktory si robi posmech z narodneho hrdinu...na tom som len zdvihol obocie a ostal v nemom uzase.. Shocked silent affraid
Návrat hore Goto down
Vulkulak
Zeman
Zeman
Vulkulak


Poeet p?íspivku : 530
Registration date : 30.10.2008

Cesta do ranej histórie Slovákov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do ranej histórie Slovákov   Cesta do ranej histórie Slovákov Icon_minitimeUt máj 12, 2009 6:17 pm

Tak zábava .. Z istého pohľadu to zábavne je, z ďalšieho moc nie Smile Nebudem moc vážny, musím priznať že ten Cyril a Metod mi vyvolali úsmev .. ale že by som vyhľadával takýto typ zábavy to nie.
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Cesta do ranej histórie Slovákov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do ranej histórie Slovákov   Cesta do ranej histórie Slovákov Icon_minitimeUt máj 12, 2009 8:48 am

Laughing tak to je masaker... Laughing
"...a prisli Cyril a Metod, a to neboli hocijaki jehovisti ale krestania..." Laughing

...stari Poliaci na Lomnickom stite... Laughing


Vulkulak: mozno ti uslo, ze je to v sekcii zabava... mimochodom, k celej tej srande o starych Slovakoch sa to aj celkom hodi...
Návrat hore Goto down
Vulkulak
Zeman
Zeman
Vulkulak


Poeet p?íspivku : 530
Registration date : 30.10.2008

Cesta do ranej histórie Slovákov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do ranej histórie Slovákov   Cesta do ranej histórie Slovákov Icon_minitimePo máj 11, 2009 10:41 pm

S takýmto niečim môže prísť naozaj len objektívny a nezaujatý SME.
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Cesta do ranej histórie Slovákov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do ranej histórie Slovákov   Cesta do ranej histórie Slovákov Icon_minitimePo máj 11, 2009 7:28 pm

hah...dobry sarkazmus....
kód:
http://zabava.sme.sk/c/4833777/rychlokurz-slovenskych-dejin-kapitola-stari-slovaci.html
Návrat hore Goto down
Vulkulak
Zeman
Zeman
Vulkulak


Poeet p?íspivku : 530
Registration date : 30.10.2008

Cesta do ranej histórie Slovákov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do ranej histórie Slovákov   Cesta do ranej histórie Slovákov Icon_minitimeSo marec 07, 2009 5:12 pm

Tak toto je veľmi vydarené. Páči sa mi to. Nestihol som prečítať veľa, ale časom to budem určite čítať, vďaka je to veľmi zaujímavé a myslím že aj obohacujúce Wink
Návrat hore Goto down
Ondrej
Poddaný
Poddaný



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 07.03.2009

Cesta do ranej histórie Slovákov Empty
OdoslaťPredmet: Cesta do ranej histórie Slovákov   Cesta do ranej histórie Slovákov Icon_minitimeSo marec 07, 2009 1:17 pm

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Cesta do ranej histórie Slovákov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta do ranej histórie Slovákov   Cesta do ranej histórie Slovákov Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Cesta do ranej histórie Slovákov
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 1000 rocny utlak slovakov v uhorsku

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: História Národov :: Dejiny Slovákov-
Prejdi na: