Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Historické fórum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Kresťanstvo vs. Islam

Goto down 
+2
alganor
Felix
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Kresťanstvo vs. Islam - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kresťanstvo vs. Islam   Kresťanstvo vs. Islam - Stránka 2 Icon_minitimePo december 14, 2009 10:21 am

celkom zaujimavy clanok:
kód:
http://www.sme.sk/c/5150676/moslimovia-pod-tatrami.html
ajked trochu dlhsi...
Návrat hore Goto down
Vulkulak
Zeman
Zeman
Vulkulak


Poeet p?íspivku : 530
Registration date : 30.10.2008

Kresťanstvo vs. Islam - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kresťanstvo vs. Islam   Kresťanstvo vs. Islam - Stránka 2 Icon_minitimePo december 14, 2009 7:25 pm

To s tou Církvou v stredoveku som myslel práve naopak, len som sa zle vyjadril asi.

K tomu článku - ono je dobré vedieť o moslimoch že aj to sú ľudia ktorí si chcú žiť po svojom a veriť si po svojom a že nie je ich záujmom bombardovať verejnú dopravu a budovy..
Ale ako rozoznáme moslima a moslima? Ako vieme či z tých dobrákov nevznikne nejaká radikálna odnož ktorá bude robiť také veci ako niekde inde v zahraničí?

Chápem o čom je demokracia, skôr som myslel to chápanie ľudí. Ako že niekto, kto je tu doma, zachováva nejakým spôsobom naše dedičstvo a iní naňho pozerajú akoby mu harašilo. Príde cudzinec, nikto si ani len nedovolí niečo mu povedať na jeho tradície atď. a keď aj, tak je z toho veľký prúser, hlavne ak sa v danej krajine nachádza dostatok ľudí ktorých sa to týka a ktorí nemajú problém vyraziť do ulíc a robiť to čo robia.
O to mi ide. To si už my, čo tu žijeme toľko rokov na kope tak lezieme na nervy keď sme k cudzincom omnoho prívetivejší? Alebo čím to je? A čo keď nám raz začnú tak liezť na nervy aj cudzinci?
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Kresťanstvo vs. Islam - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kresťanstvo vs. Islam   Kresťanstvo vs. Islam - Stránka 2 Icon_minitimeUt december 15, 2009 1:11 am

ako mozme vediet, ze raz z deti nevyrastu vrahovia? mame ich preto vsetky preventivne pozatvarat do vazenia?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kresťanstvo vs. Islam - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kresťanstvo vs. Islam   Kresťanstvo vs. Islam - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kresťanstvo vs. Islam
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Akadémia :: Náboženstvá-
Prejdi na: