Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Historické fórum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Izrael

Goto down 
+5
nyarlathotep
Brano
monkeyml
Vulkulak
alganor
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Izrael - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izrael   Izrael - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 06, 2009 7:54 pm

izrael urobil množstvo ústupkov palestínčanom...a teraz si predstav, že musíš odovzdať územie, ktoré bolo kedysi púšťou, ty tam vložíš kvantum prachov a práce, máš tam vodu a civilizáciu a zrazu ho stratíš...proste musíš, lebo...tak to je naprd pocit veru...
Návrat hore Goto down
Vulkulak
Zeman
Zeman
Vulkulak


Poeet p?íspivku : 530
Registration date : 30.10.2008

Izrael - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izrael   Izrael - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 06, 2009 4:08 pm

Tak ako ja sa nechcem zastávať ani jedného ani druhého, pretože neverím že jedny sú v tom nevinne a druhí chudáčikovia vinne, či už ide o Židov alebo Palestínčanov.

Alganor: Keby že mám suseda a ten je naozaj taký neschopný že mu platím energie, nájom a potraviny, a on zrazu začne strieľať po mojom dome, tak ho najskôr asi nakopem do riti. I keď nevidím zmysel už v tom že platiť niekomu niečo. Tiež bohvie či je to v prípade Izraela také jednoduché.
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Izrael - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izrael   Izrael - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 06, 2009 3:15 pm

alganor napísal:
podme sa rozpravat o izraeli.....a aby som vas nejak navnadil.....
kód:
http://fun.mivzakon.co.il/flash/video/2664/2664.html
kto zacne ako prvy opravovat chyby v danom videu???? Twisted Evil

neviem, kde tam boli chyby...skôr to bolo video robené tak, aby vyzneli židia ako tí utlačovaní...každopádne - v tomto konflikte som s židmi...nech už porobili akékoľvek svinstvá, keby neboli araby meňťáci na začiatku, vôbec nemuselo dôjsť ku konfliktu...
Návrat hore Goto down
alganor
Barón
Barón
alganor


Poeet p?íspivku : 725
Registration date : 06.01.2008

Izrael - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izrael   Izrael - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 06, 2009 2:39 pm

Vulkulak napísal:

Keď pri ,,boji proti terorizmu" zomierajú deti a civilisti všeobecne, je to trochu čudné, zvlášť od národa ktorý bol ešte pred niekoľkými desaťročiami prenasledovaný.
klasik povedal....ked robis prazenicu musis rozbit par vajec
predstav si, ze zijes so susedom, ktoremu platis energie, najom a potraviny, a on namiesto toho, aby bol vdacny, striela po tvojom dome ......urcity cas by si ho nechal, a snazil by si sa problem vyriesit inymi prostriedkami(sudy, policia), ale ked oni pre ich skorumpovanost a birokraciu nie su schopne zasiahnut proti utocnikovi, vezmes spravodlivost do svojich ruk a tiez vystrelis po jeho dome...
Návrat hore Goto down
Vulkulak
Zeman
Zeman
Vulkulak


Poeet p?íspivku : 530
Registration date : 30.10.2008

Izrael - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izrael   Izrael - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 06, 2009 12:30 am

Som to video vypol po chvíli, jednak som na to moc unavený a jednak by ma len ďalší pohľad na vec doplietol.
Každý má svoju pravdu vždy a všade, dôležité sú však skutky.
Keď pri ,,boji proti terorizmu" zomierajú deti a civilisti všeobecne, je to trochu čudné, zvlášť od národa ktorý bol ešte pred niekoľkými desaťročiami prenasledovaný.
Návrat hore Goto down
alganor
Barón
Barón
alganor


Poeet p?íspivku : 725
Registration date : 06.01.2008

Izrael - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Izrael   Izrael - Stránka 2 Icon_minitimePo január 05, 2009 3:30 pm

podme sa rozpravat o izraeli.....a aby som vas nejak navnadil.....
kód:
http://fun.mivzakon.co.il/flash/video/2664/2664.html
kto zacne ako prvy opravovat chyby v danom videu???? Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Izrael - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izrael   Izrael - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Izrael
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Politika :: Svet-
Prejdi na: