Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Historické fórum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Financny system cirkvy, majetky

Goto down 
+2
nyarlathotep
Screamos
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Vulkulak
Zeman
Zeman
Vulkulak


Poeet p?íspivku : 530
Registration date : 30.10.2008

Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Financny system cirkvy, majetky   Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 11, 2009 10:22 pm

Samozrejme .. a všetkých nekresťanov pribíja dole hlavou na kríž a pred tým než ich pochová, teda On nie, má na to predsa svojich ľudí, tak im odtne hlavu rýľom a prepichne srdce strieborným kolom, aby tí bezbožní nekresťanskí psi náhodou nevstali z hrobov. Nojo, to je Jesus ...
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Financny system cirkvy, majetky   Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 11, 2009 10:54 pm

Screamos napísal:
nj precital som si to je to zaujimave.......premna boli zidia...vzdy najutlacanejsi narod nasvete...od babylonskych otrokoch po fasismuz.......ale aj napriek tomu ... jezis ma radsej krestanov ze?SmileVery Happy nespravodlive
ako co by si chcel? nechapem... kazdy ma svojho boha... mna ma najradsej Velky Cthulhu a preto ma zozerie ako prveho...

(a len tak mimochodom, kto povedal, ze ma Jezis radsej krestanov ako zidov? odkial to mas?)
Návrat hore Goto down
Screamos
Panoš
Panoš
Screamos


Poeet p?íspivku : 171
Registration date : 12.05.2009

Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Financny system cirkvy, majetky   Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 11, 2009 11:43 pm

tha mne to vypliva stich krestanskych reci ze ich ma rad viac ako zidov:)) lebo ti ktori nebudu nasledovat krista sa nedostanu do nebezskeho kralovstva...ti ktori nebudu dodrziavat jeho zakony ..ktori ho nebudu velebit...atd atd

sak co to nepoznate?Very Happy co sa pise v svatich knihach..rozprava nakazni

a jj zacine zas ze som nepochopil podstatu krestanstva....
.prava.podstata krestanstva ma od reality veeelmi daleko...
Návrat hore Goto down
Vulkulak
Zeman
Zeman
Vulkulak


Poeet p?íspivku : 530
Registration date : 30.10.2008

Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Financny system cirkvy, majetky   Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 12, 2009 12:06 am

Práve že poznáme, čo sa píše vo Svätom Písme .. na kázni to neviem, nechodím do kostola .. Ale určite to nie je to, čo tu tvrdíš ty. Tvoja realita má od podstaty kresťanstva veľmi ďaleko, keď sa tváriš že vieš o čom to je a pritom nevieš, prepáč.
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Financny system cirkvy, majetky   Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 12, 2009 8:23 am

paneboze, uz sa preber Screamos... ved to ti bude tvrdit kazde nabozenstvo, ze len ono je to prave... to nie je len vysadou krestanstva... co teraz chces? aby krestanstvo uznalo existenciu Sivu, Dia, Thora, atd???
uz zacinas byt nasmiech, ako tu neustale kopes nozickami a rozculujes sa ako skolkar, ktoremu zobrali hracku... si zaslepeny svojim hnevom a nedokazes byt ani len kusok tolerantny, pritom to sam vyzadujes od krestanov... akym pravom potom?
Návrat hore Goto down
Screamos
Panoš
Panoš
Screamos


Poeet p?íspivku : 171
Registration date : 12.05.2009

Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Financny system cirkvy, majetky   Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 12, 2009 9:08 am

pytal si sa ...ja som odpovedal....prosim neroztahuj to dalej a neprirovnavaj ma k tim veciam Smile ani by si nevedel aky som toleranty Smile moj hnev spociva skor vtom ze mi je luto ludi ktori sa nedokazu odviazat od spolocnosti...alebo s vnej len musia pretvarovat a zit tak cely zivot
napr taky moj oco
podla mna on v boha neveri....ale tvari sa tak chodi dokostola...aby ho ludia videli v kostole..aby sa nemusel hadat smanzelkou...aby sa jeho svokor svokra vobec snim rozpravali....aby po jeho smrti kazdy kto si nanho spomenie nepovedal.."šak on ani do kostola nechodil"

nedaleko nas byva jedna stara babka ktora nechodi dokostola..a jednen dochodcovky par ktory sa sem pristahoval z mesta.....ta starenka ma tri macky..a nikto knej nechodi...proste zije opustene s tromi ciernymi mackamy....vidno ze ludia ju nechcu...a ked pocujem onej rozpravat v obchode..ta prve co povedia je ze nechodi dokostola:).....a ten dochodcovsky par....kazdy sa znich smeje.ohovara..pre malickosti tipu...minule sa im celu noc svietilo v okne....dali im prezyvku mojsejovci.....tiez taky vyvrheli v nasej dedine.....proste ludia si beru namusku takych ktori im nesedia do spolocnosti....aj osobe som uz pocul reci ze som vandal chuligan dokonca ze kradnem Very Happy lebo mam dlhe vlasy a chodim pozakostol Smile
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Financny system cirkvy, majetky   Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 12, 2009 12:39 pm

myslis si, ze su to pravi krestania, ked kritizuju vsetko okolo?

viem, co mas na mysli, ja to aj tvrdim o kazdej ideologii, ze ta nikdy nebude v skutocnosti naplnena na 100%, lebo ludia skratka nie su idealni...

viem si to predstavit, ake to asi je na dedine, kde je ten konzervativizmus este tvrdsi ako v mestach, ale to sa tam netyka len krestanstva ale takmer vsetkeho, zas ale len preto hadzat vsetkych do jedneho vreca je nespravne...
preco vlastne mas potrebu toto riesit, ked sam tvrdis, ze nezalezi na viere ale na cloveku a ze dobry clovek je dobrym, ci uz je alebo nie je krestanom?

vykasli sa na to... usetris si nervy, cas a namahu a namiesto toho nasmeruj svoj potencial na nieco pozitivnejsie... Wink
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Financny system cirkvy, majetky   Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 12, 2009 2:32 pm

nyarlathotep napísal:
myslis si, ze su to pravi krestania, ked kritizuju vsetko okolo?

viem, co mas na mysli, ja to aj tvrdim o kazdej ideologii, ze ta nikdy nebude v skutocnosti naplnena na 100%, lebo ludia skratka nie su idealni...

viem si to predstavit, ake to asi je na dedine, kde je ten konzervativizmus este tvrdsi ako v mestach, ale to sa tam netyka len krestanstva ale takmer vsetkeho, zas ale len preto hadzat vsetkych do jedneho vreca je nespravne...
preco vlastne mas potrebu toto riesit, ked sam tvrdis, ze nezalezi na viere ale na cloveku a ze dobry clovek je dobrym, ci uz je alebo nie je krestanom?

vykasli sa na to... usetris si nervy, cas a namahu a namiesto toho nasmeruj svoj potencial na nieco pozitivnejsie... Wink
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Screamos
Panoš
Panoš
Screamos


Poeet p?íspivku : 171
Registration date : 12.05.2009

Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Financny system cirkvy, majetky   Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 12, 2009 4:39 pm

vsak jasne...ja ziadnu revoluciu v chapani duchovna nechcem spravit Wink...ved len som povedal par svojich nazorov a skusenosti...bohuzial tie najhorsie su fakt s krestanstvom no..ja zato asi nemozem Very Happy proste ja v iluzii nedokazem zit
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Financny system cirkvy, majetky   Financny system cirkvy, majetky - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Financny system cirkvy, majetky
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Akadémia :: Náboženstvá-
Prejdi na: