Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Historické fórum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 7 smrtelnych hriechov

Goto down 
+4
monkeyml
Vulkulak
nyarlathotep
Screamos
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Vulkulak
Zeman
Zeman
Vulkulak


Poeet p?íspivku : 530
Registration date : 30.10.2008

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeUt jún 09, 2009 7:06 pm

LOL Screamos, predsa keď sám priznáš že si húlil na cintoríne tak to o niečom svedčí a podľa tohto faktu, ktorý si ty sám prezradil viem, že k takým miestam nemáš úctu, lebo keby si mal, tak to asi nerobíš. Prepáč ak ti to vyznelo tak že ťa súdim, to si nechcem dovoliť, ale v tomto prípade .. nie je o čom Wink
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeUt jún 09, 2009 7:34 pm

Vulkulak: uz si bol niekedy na cintorine? Smile
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeUt jún 09, 2009 7:47 pm

nyarlathotep napísal:
Vulkulak: uz si bol niekedy na cintorine? Smile

ja na cintorin chodim zasadne v noci...to je nadhera....alezase sme of topic..
Návrat hore Goto down
Screamos
Panoš
Panoš
Screamos


Poeet p?íspivku : 171
Registration date : 12.05.2009

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeUt jún 09, 2009 8:39 pm

tak ja osobne som trochu morbidnejsej povahy..cintorin je premna lakavy a pekny...je tam ticho klud..taky zavan smrti afro tim ze som tam hulil...hral na gitare ci chodil na ceresne...vobec nepokladam ako nejaku neuctu k ludom ktori su tam pochovany...skor naopak....vzhladom nato ze krestania maju jeden den doroka sviatok kde si chodia tich mrtvych uctit..bo boli ti mrtvy aj radi ze tam niekto iny chodi s inym ucelom..ako opravit stare hroby ci pospominat vziali nanich.....ale to je uz moc fantazijne:)))
Návrat hore Goto down
Vulkulak
Zeman
Zeman
Vulkulak


Poeet p?íspivku : 530
Registration date : 30.10.2008

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeUt jún 09, 2009 8:59 pm

nyarlathotep napísal:
Vulkulak: uz si bol niekedy na cintorine? Smile
Hej, hej. Vždy v nedeľu po ceste z chalupy sa tam zastavím, občas keď musím čakať hodinku - dve na vlak v meste, tak sa stopnem aj v kostole, keď už je tá nedeľa. Prečo?

Inak Screamos, tým mŕtvym by možno ani nevadilo, že si tam niekto príde natrhať čerešne a zabrnkať na gitare, predsa len odtiaľ potiaľ a cintorín nie je kostol, odkedy som na cintoríne našiel zdochnutú srnu tiež to miesto neberiem nejak extrémne posvätne.
Ale upadať pod vplyv drôg (a prosím nezačnime tu teraz riešiť drogy, ich účinky a rozdiel medzi alkoholom a trávou), medzi pamätníkmi na zosnulých, čo ja ti viem ...
Návrat hore Goto down
Screamos
Panoš
Panoš
Screamos


Poeet p?íspivku : 171
Registration date : 12.05.2009

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 10, 2009 9:55 am

nj nechajme to tak lebo tu uz pre tvoje prispevky trpim hanbou za ten topic screamos a krestanstvo:D...uzavrime to tak ze.timi novodobymi hriechmi co vidali ...znich vypliva len toto?: vatikan zije mimo reality a vtlaca ju ostatny ludom SmileSmile dobre?
alebo podla nich sa riadia miliony ludi
Návrat hore Goto down
Ossian
Slobodný občan
Slobodný občan
Ossian


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 19.03.2009

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 10, 2009 12:19 pm

Alebo to uzavrime tak, že nekydám naa niečo, čo nepoznám. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Screamos
Panoš
Panoš
Screamos


Poeet p?íspivku : 171
Registration date : 12.05.2009

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 10, 2009 1:08 pm

tha ja nesom nejaky moslim ktoremu sa nepaci ine nabozenstvo ako je jeho Smile ja som bol 15 rokov vychovavany v krestanstve cela moja rodina okolie ..tradicie..doma mame asi 4 druhy biblie..detsku obrazkovu...katechizmi....zo vsetkych knich co doma mame je 95% s krestanskou tematikou moji dvaja bratranci su farari.....tetku som mal mnisku..atd atd:) krestanstvo mi neni tabu
Návrat hore Goto down
Ossian
Slobodný občan
Slobodný občan
Ossian


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 19.03.2009

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 10, 2009 1:49 pm

Ale píšeš tak, akoby si o tom čo píšeš nemal ani trochu poňatia. A keď si nepochopil kresťanstvo (čo sa dá predpokladať na základe tvojich skvostov) ani v vtedy, keď si mal viacero predpokladov aby si ho pochopil, nečudujem sa, že ho nechápeš ani teraz, keď ho zrejme kategoricky odmietaš a prejavuješ tu zaujatie. Veď si skús niekedy niečo po sebe prečítať.
Návrat hore Goto down
Screamos
Panoš
Panoš
Screamos


Poeet p?íspivku : 171
Registration date : 12.05.2009

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 11, 2009 8:41 pm

ehm tak to mi tu uz jeden take napisal...a spitam sa ta to iste co jeho...co som na krestanstve nepochopil.....(radim ti precitat si moje prispevky vsetky) no co jedine povedat na cloveka ktory nechce zjest polievku...ze ju nikdy predtym nejedol a nevie aka je chutna...Very Happy..zas blby priklad ze?Very Happy

budem sa opakovat .....chcem vam len vysvetlit ze plnohodnotne sa da zit aj bez nabozenskej spolocnosti.....a nemusite zato platit ci chodit do kostola...... davat sa vyzierat ludmi ktori ziju z vasej potreby vasho strachu sa niekde v zufalej chvili uchilit


btw citali stie niekto vypovede bernadety z Lourd?
Návrat hore Goto down
Vulkulak
Zeman
Zeman
Vulkulak


Poeet p?íspivku : 530
Registration date : 30.10.2008

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 11, 2009 10:20 pm

Screamos napísal:
(radim ti precitat si moje prispevky vsetky)
Ani za trest ..

Screamos napísal:
budem sa opakovat .....chcem vam len vysvetlit ze plnohodnotne sa da zit aj bez nabozenskej spolocnosti.....a nemusite zato platit ci chodit do kostola...... davat sa vyzierat ludmi ktori ziju z vasej potreby vasho strachu sa niekde v zufalej chvili uchilit
S takýmito prelomovými myšlienkami tu už na Slovensku niekoľkí boli. A nebolo to ani tak dávno ...
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 11, 2009 10:57 pm

Screamos napísal:
budem sa opakovat .....chcem vam len vysvetlit ze plnohodnotne sa da zit aj bez nabozenskej spolocnosti.....a nemusite zato platit ci chodit do kostola...... davat sa vyzierat ludmi ktori ziju z vasej potreby vasho strachu sa niekde v zufalej chvili uchilit
ale ved samozrejme! suhlasim! preco ale za kazdu cenu chces toto tlacit niekomu, kto sa dobrovolne rozhodol ist aj tak cestou nabozenstva? je to kazdeho slobodna vola, co je teba do toho, ci ja budem verit v Jezisa, Alaha, Lietajuce Spagetove Monstrum, alebo Dia? ak mi chces nieco diktovat, potom nie si o nic lepsi ako ti, ktori nutia teba do krestanstva...
Návrat hore Goto down
Screamos
Panoš
Panoš
Screamos


Poeet p?íspivku : 171
Registration date : 12.05.2009

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 11, 2009 11:35 pm

nyarlathotep napísal:
Screamos napísal:
budem sa opakovat .....chcem vam len vysvetlit ze plnohodnotne sa da zit aj bez nabozenskej spolocnosti.....a nemusite zato platit ci chodit do kostola...... davat sa vyzierat ludmi ktori ziju z vasej potreby vasho strachu sa niekde v zufalej chvili uchilit


nikomu nic nevnucujem...narozdiel od krestanov ktori mi 15rokov vnucovali krista
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 12, 2009 8:26 am

dobre, tak sa spytam inak:

co si myslis, ze dosiahnes tym, ze budes slepo utocit na vsetko s pridavnym menom "krestansky"?
Návrat hore Goto down
Screamos
Panoš
Panoš
Screamos


Poeet p?íspivku : 171
Registration date : 12.05.2009

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 12, 2009 8:54 am

mozno nic...ale poviem too co sa vela ludi boji povedat.....co vela ludi ignoruje...korupciu a povedal by som ze aj birokraciu v krestanstve


aspon tu Smile
lebo keby som to nejak zacal rozsirovat v mojom okoli vyzenu ma zrodiny alebo ma poslu k lekarovy
Návrat hore Goto down
Ossian
Slobodný občan
Slobodný občan
Ossian


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 19.03.2009

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeSo jún 13, 2009 5:53 pm

Screamos napísal:
mozno nic...ale poviem too co sa vela ludi boji povedat.....co vela ludi ignoruje...korupciu a povedal by som ze aj birokraciu v krestanstve
Viete čo pán Hrdina? Dnes sa už nikto nebojí hovoriť o negatívach kresťanstva. (teda okrem ľudí vo Vašej dedine). To ste sa mali narodiť o pár stoviek rokov skôr. Alebo aspoň desiatok rokov na niektorých miestach. Alebo ešte ostáva jedna možnosť. Hovoriť o chybách kresťanstva vo Vašej dedine, kde ako to opisujete, sa ľudia boja o tom hovoriť. Ale z rodiny vyhnaný asi nechcete byť, ani navšíviť lekára...

Aha, veď už sami prichádzate na riešenie. Veľká pravda sú Vaše prvé dve slová Vášho predošlého príspevku. Vlastne hlavne to druhé slovo.
Návrat hore Goto down
Screamos
Panoš
Panoš
Screamos


Poeet p?íspivku : 171
Registration date : 12.05.2009

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeNe jún 14, 2009 2:07 pm

to vazne?Very Happy tha ja som uz bol na vselijakych miestach v kostole....a nikde sa ziadne problemy krestanstva nerozoberali..napr na kazni......myslis ze ja poznam tich 1500ludi co ziju v nasej dedine a vzivote som nebol v susednom meste ci co?Very Happy
vravim ze moja rodina je krestanska....dvaja bratranci farari...a nejak vzdy prekrutia temu ked niecim len troska posteklim ich pravdu.....

myslim ze tak ako je pre krestanov tabu sex..tak isto je aj prenich tabu...ich historia

no jj papez sa ospravednil za hriechy spachane krestanstvom v minulosti....to vsetkym vrati zivoty...upokoji tie stovky mozno aj tisice mrtvych dusi ktore nespravodlivo zomreli krestanskou politikou

ehm fakt..preco si krestania myslia ze par viet....jedna kniha...alebo jeden cin dokaze zmenit osudy milionov ludi k lepsiemu
Návrat hore Goto down
Vulkulak
Zeman
Zeman
Vulkulak


Poeet p?íspivku : 530
Registration date : 30.10.2008

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeNe jún 14, 2009 3:21 pm

Možno pre to isté, prečo si ty myslíš že zopár vetami, hodnými pomaly aj na tú knihu, niečo dokážeš. Ďalej sa odmietam vyjadrovať, na čo si kaziť taký pekný slnečný deň?
Návrat hore Goto down
Screamos
Panoš
Panoš
Screamos


Poeet p?íspivku : 171
Registration date : 12.05.2009

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimeNe jún 14, 2009 8:32 pm

keby som chcel tim nieco dokazat nepisem to na forum kde chodi dokopy ani ne 10 ludi....a take odozvy jak odteba dostavam od vela ludi skotrymi otom diskutujem...proste nektori suhlasia ini zas nie...
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimePo jún 15, 2009 10:55 am

haloo pani ste of topic...inac screamos problem je ako som uz povedal ze ty nevies poriadne diskutovat a argumentovat potom sa necuduj..ze dostavas take odpovede ako dostavas...

Laughing
Návrat hore Goto down
Screamos
Panoš
Panoš
Screamos


Poeet p?íspivku : 171
Registration date : 12.05.2009

7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitimePo jún 15, 2009 4:09 pm

sak jak inak Smile ja pisem Eskimakom pocinsky o francuzskom vine ze? Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7 smrtelnych hriechov   7 smrtelnych hriechov - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
7 smrtelnych hriechov
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Akadémia :: Náboženstvá-
Prejdi na: