Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Historické fórum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Z vášho mesta

Goto down 
+3
Felix
monkeyml
Sybila
7 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeNe august 03, 2008 9:45 pm

alganor napísal:
su to mp3-ky baje a povesti europskych miest - 2é kusov

ak by to bolo možné tak to zaves niekam na net a pridaj link a potom ako povedal monkeyml....
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeNe august 03, 2008 9:37 pm

nedá sa to niekde zavesiť na net? a potom si to "len" stiahneme... Wink
Návrat hore Goto down
alganor
Barón
Barón
alganor


Poeet p?íspivku : 725
Registration date : 06.01.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeNe august 03, 2008 2:22 pm

su to mp3-ky baje a povesti europskych miest - 2é kusov
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeNe august 03, 2008 2:16 pm

alganor napísal:
[i]vsetci[/i]
dostali sa mi do ruk nahravky s povestami niektorych europskych miest, tak by som sa rad spital, ci sem mam niektore zaujimave poprepisovat???

aké nahrávky akej forme? daj bližšie info...
Návrat hore Goto down
alganor
Barón
Barón
alganor


Poeet p?íspivku : 725
Registration date : 06.01.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeSo august 02, 2008 10:34 pm

[i]vsetci[/i]
dostali sa mi do ruk nahravky s povestami niektorych europskych miest, tak by som sa rad spital, ci sem mam niektore zaujimave poprepisovat???
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimePi júl 25, 2008 5:18 pm

monkeyml napísal:
veď som aj...

tak reaguj na moju reakciu + niečo napíš k ČSR Smile.
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimePi júl 25, 2008 5:12 pm

veď som aj...
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimePi júl 25, 2008 5:08 pm

tak niečo napíš k danej téme...
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimePi júl 25, 2008 3:07 pm

Felix napísal:
monkeyml napísal:
no a to už z čoho toto si vyvodil?

pri rozľahlosti vesmíru je nemožné, aby sme tu boli sami...

pre mňa to je stále minimálne fifty - fifty...ďalej môžeme o tom debatiť v danej téme...
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimePi júl 25, 2008 11:38 am

nyarlathotep napísal:
(inak, myslim, ze sme uz trochu mimo temy... mozno by sme to mohli riesit v sekcii zahady...)

už som tam založil tému, môžeš reagovať...
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimePi júl 25, 2008 11:24 am

Felix napísal:
pri rozľahlosti vesmíru je nemožné, aby sme tu boli sami...
to nie je dokaz... je to tvoj pocit, rovnako, ako mozem mat ja pocit, ze duchovia existuju...
(inak, myslim, ze sme uz trochu mimo temy... mozno by sme to mohli riesit v sekcii zahady...)
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimePi júl 25, 2008 11:15 am

monkeyml napísal:
no a to už z čoho toto si vyvodil?

pri rozľahlosti vesmíru je nemožné, aby sme tu boli sami...
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimePi júl 25, 2008 10:01 am

no a to už z čoho toto si vyvodil?
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeŠt júl 24, 2008 11:14 pm

existencia mimozemšťanov je viac možná ako existencia duchov to je na 100 %...
Návrat hore Goto down
Sybila
Panoš
Panoš
Sybila


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 30.06.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeŠt júl 24, 2008 8:46 pm

chce povedať, že máš dokaz o tom, že existuju mimozenštania?
nemožem povedať, že by som nejak moc verila na mimozenštanov ale ej deprimujuce myslieť si, že sme jediné rozumne bytosti v nekonečnom vesmíre
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeŠt júl 24, 2008 8:39 pm

alganor napísal:
ako som uz pisal vyssie, ano, ved na to tu mame nezaujatu vedu, ktora by mala zistit pravdu....hoci aj ona sa moze pomylit.(berem to tak preto, ze verim na nesmrtelnu dusu a na zivot po smrti, z kadial sa este nikto nevratil a nevieme, co tam vlastne je)

Nie som taký optimista ako ty... ja si myslím, že nemáme relevantné dôkazy na to aby sme povedali, že to tu je, no na druhej strane tvrdiť, že to tu nie je nie je na mieste...
Návrat hore Goto down
alganor
Barón
Barón
alganor


Poeet p?íspivku : 725
Registration date : 06.01.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeŠt júl 24, 2008 8:36 pm

ako som uz pisal vyssie, ano, ved na to tu mame nezaujatu vedu, ktora by mala zistit pravdu....hoci aj ona sa moze pomylit.(berem to tak preto, ze verim na nesmrtelnu dusu a na zivot po smrti, z kadial sa este nikto nevratil a nevieme, co tam vlastne je)
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeŠt júl 24, 2008 8:30 pm

alganor napísal:

ako som uz vyssie napisal svet je velky a ludstvo ma este len 10 000 rokov (zhruba), takze hovorit o niecom ze neexistuje(dokym sa to nevyvrati) je mylne


Platí to aj o duchoch?
Návrat hore Goto down
alganor
Barón
Barón
alganor


Poeet p?íspivku : 725
Registration date : 06.01.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeŠt júl 24, 2008 8:19 pm

vesmir je velky, tak preco by nemohli byt niekde ti mali zelenkavi muzickovia (a zenicky)
ako som uz vyssie napisal svet je velky a ludstvo ma este len 10 000 rokov (zhruba), takze hovorit o niecom ze neexistuje(dokym sa to nevyvrati) je mylne
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeŠt júl 24, 2008 7:54 pm

Ale prosím ťa tak prečo asi? pre PENIAZE všetko sa točí okolo týchto zdrapov papiera...

Prečo neveriť na mimozemšťanov (nemyslím tých čo chodia na tanieroch a kradnú ľudí, ale na rôzne formy mimozemského života)?

Ano typické... rodičia resp. starí rodičia už v minulosti strašili nezbedné deti, že k ním príde čert a ich vezme so sebou do pekla a podobne a duchovia sú tu na ten istý účel. Veď si pozrite ľudové rozprávky...
Návrat hore Goto down
Sybila
Panoš
Panoš
Sybila


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 30.06.2008

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeŠt júl 24, 2008 12:00 pm

ja soms a na dovolenke zoznámila s takou ženou, ona má vo svojom obchode ludoveho liečitela, ktorému pomáhaju svate obrazky a duchovia.... hovorila nám take príbehy, že mi naskokovali zimomriavky.
Napdíklad nám vravela ako jej malý syn nechcel vojsť do kupelne. zavolala toho liečitela a ten jej povedal, že je tam duch, ženy, ktorá sa obesila. Oznámil jej, že ho odvedie a chlapec už kludne vojde do kupelne a podobne príbehy...
Ja tiež verím skôr na duchov ako na mimozenšťanov a beriem, že fotomontáže a podobne ale komu by sa to chcelo robiť? podla mna je aspon časť s tých záznamov skutočná Very Happy
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeŠt júl 24, 2008 11:46 am

nyarlathotep napísal:
aj tak asi najtajomnejsie su take rodinne pribehy... o tom ako babka/dedko nieco videli zazili... v takych pribehoch sa na seba nalepi tolko omacky, ze po dvoch generacnych obmenach je z toho paradna ducharska historka... Smile

urcite kazdy ma v rodine aspon jeden taky pribeh... Smile

daj pokoj...keď som bol malý, tak sme chodili (deti) spávať k babke a tá nám raz na "dobrú" noc začala rozprávať príbehy...no veru, som sa bál jak bejk...
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeŠt júl 24, 2008 10:37 am

to je pravda....este ze ludia maju bezhranicnu fantaziu
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeŠt júl 24, 2008 10:02 am

aj tak asi najtajomnejsie su take rodinne pribehy... o tom ako babka/dedko nieco videli zazili... v takych pribehoch sa na seba nalepi tolko omacky, ze po dvoch generacnych obmenach je z toho paradna ducharska historka... Smile

urcite kazdy ma v rodine aspon jeden taky pribeh... Smile
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitimeŠt júl 24, 2008 9:45 am

ja skôr naopak... Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Z vášho mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Z vášho mesta
Návrat hore 
Strana 1 z 4Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Akadémia :: Báje, mýty a povesti-
Prejdi na: