Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Historické fórum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Z vášho mesta

Goto down 
+3
Felix
monkeyml
Sybila
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 23, 2008 11:19 pm

skôr verím v mimozemšťanov ako duchov....
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 23, 2008 9:26 pm

alganor: hehe, dokonca Sir Arthur Conan Doyle, velky spiritista, potvrdil pravost tych fotografii... Laughing
Návrat hore Goto down
alganor
Barón
Barón
alganor


Poeet p?íspivku : 725
Registration date : 06.01.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 23, 2008 7:37 pm

na modernu techniku by som nespoliehal, pretoze vsetko sa da oklamat. ved napriklad ak je niekomu znamy pripad sestier Wrightowych, tak vie, ze im stacilo vytvorit obycajne papierove postavicky, spravit spravnu kompoziciu a zahada, ktora zamestnavala ludi, bola na svete.
a na to, ze si to iba vymysleli, by nikto neprisiel, nebyt toho, ze jedna sestra az vo veku 87 rokv prezradila, aka bola vlastne skutocnost.
Felix, clovek este vsetko nepreskumala nevie ako co funguje.....mozno ide o obycajny fyzikalny alebo chemicky zjav, ktory sa bude bude ucit na zakladnych skolach....ale zatial nechaj ludi verit v to, v co chcu..
ja osobne v to neverim, ale ani nepopieram, ze by to nemohlo byt mozne, pokilal sa nenajdu fakty, podlozene na vedeckom a nezaujatom vyskume
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 23, 2008 7:17 pm

Sybila napísal:
teraz akože narážaš na duchov?... ja verím pretože to už nie je iba v rozhovoroch, je to zachytene aj novodobou technikou ako napr. videokamery. preto na duchov verím

foto a videomontáž
Návrat hore Goto down
Sybila
Panoš
Panoš
Sybila


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 30.06.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 23, 2008 7:14 pm

teraz akože narážaš na duchov?... ja verím pretože to už nie je iba v rozhovoroch, je to zachytene aj novodobou technikou ako napr. videokamery. preto na duchov verím
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 23, 2008 6:01 pm

Dúfam, že tým hlúpostiam neveríte....
Návrat hore Goto down
alganor
Barón
Barón
alganor


Poeet p?íspivku : 725
Registration date : 06.01.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 23, 2008 1:28 pm

ale duchovia nestrasia iba v noci, ved aj u nas v bojniciach na zamku sa stalo, ze skolabovala jedna zenska lebo zbadala tien zeny v stredovekych satach...a pripady potergeistu sa casto vyskytuju cez den...
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 23, 2008 11:26 am

to su tie veci medzi nebom a zemou... Laughing
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 23, 2008 11:23 am

hahaha---n o pobavili sme sa..
Návrat hore Goto down
Sybila
Panoš
Panoš
Sybila


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 30.06.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 23, 2008 11:19 am

von Schwerzell napísal:
este ma tak napada..preco by duchovia mali "behat" len po nociach? alebo o polnoci?
a co cez den? spia?

nie je to preto lebo ked svieti slnko tak ich nie je vidno?
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 23, 2008 10:59 am

zbytočne tým nezaťažuj hlavu, to sú hlúposti...
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 23, 2008 10:34 am

este ma tak napada..preco by duchovia mali "behat" len po nociach? alebo o polnoci?
a co cez den? spia?
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeUt júl 22, 2008 11:00 pm

.... a navyše po nociach sa má sedieť resp. spať doma a nie špacírovať...
Návrat hore Goto down
Sybila
Panoš
Panoš
Sybila


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 30.06.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeUt júl 22, 2008 6:04 pm

bože, viete čo?
myslite si čo chcete ja som presvedčená, že to bol duch totho dievčatka Twisted Evil
a aj keby ho chcem zachrániť tak sa dnu nedostanem. A poviemt i, že soms a tak zlakla, že som nad tým ani neuvažovala!
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeUt júl 22, 2008 11:28 am

ja by som tiez tipoval na tie macky...
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimePo júl 21, 2008 11:51 pm

nejaký malý drobec sa tam stratil a ty si mu nešla na pomoc!!!!!????

lol! to si si vsugerovala lol!
Návrat hore Goto down
Sybila
Panoš
Panoš
Sybila


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 30.06.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimePo júl 21, 2008 9:18 pm

počul si niekedy plakať dieťa?... človeku asi napadne, že to ej neičo tajomne.... som si myslela, že tam možno neikto zabudol dieťa ale to bolo dosť nepravdepodobne... takže som bežala...
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimePo júl 21, 2008 2:06 pm

a ako si vtedy vedela, že tá malá tam plače?
Návrat hore Goto down
Sybila
Panoš
Panoš
Sybila


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 30.06.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimePo júl 21, 2008 1:58 pm

Felix napísal:
Ale prosím, ťa... predtým si vedela o tej povesti, tak si si vsugerovala, že bude plakať a potom si to "počula" - to sa ti iba zdalo...

ty si taký hrozný pesimista.... a aby si vedel vtedy som o tej povesti nevedela to mi porozprávala až ta archivárka Very Happy
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeNe júl 20, 2008 10:56 pm

Ja si počkám....
Návrat hore Goto down
alganor
Barón
Barón
alganor


Poeet p?íspivku : 725
Registration date : 06.01.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeNe júl 20, 2008 8:57 pm

chcel by som sa vsetkym, co ocakavaju povest o prividzi ospravedlnit, ale tak sa zda, ze si ju nikto z mojich znamych nepamata. ak by sa stalo, ze by som ju zistil, tak ju sem okamzite napisem pale pale
Návrat hore Goto down
Felix
Gróf
Gróf
Felix


Poeet p?íspivku : 1091
Registration date : 21.05.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeNe júl 20, 2008 8:37 pm

Ale prosím, ťa... predtým si vedela o tej povesti, tak si si vsugerovala, že bude plakať a potom si to "počula" - to sa ti iba zdalo...
Návrat hore Goto down
Gerdinka
Veľmož
Veľmož
Gerdinka


Poeet p?íspivku : 992
Registration date : 14.07.2007

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeNe júl 20, 2008 7:47 pm

to sa mi s tou krcmou na vysokom kopci paci :-)))
Návrat hore Goto down
Sybila
Panoš
Panoš
Sybila


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 30.06.2008

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeNe júl 20, 2008 2:13 pm

ja moc legendám neverím... iba niektorím a aj to iba pre pobavenie... ale vtedy ma to dievčatko skoro vynieslo na vred... bolo to hrozne... sice mi málo kto veril /zhadzovali to na mačky, poznáte to ekd maju ruju Very Happy/ ja ale verím tomu, že to bola ona...inak si neviem vysvetliť aj to búchanie...
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitimeNe júl 20, 2008 1:03 pm

praveze cim mladsia, tym zaujimavejsia... aspon podla mna... v podstate tak vidime, ako vznikaju rozne povesti a legendy...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Z vášho mesta - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Z vášho mesta   Z vášho mesta - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Z vášho mesta
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Akadémia :: Báje, mýty a povesti-
Prejdi na: