Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Historické fórum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Svedkovia Jehovovy

Goto down 
+11
Jančo
Adam Copeland
KrἠSlnko
nyarlathotep
janyx
achilles
von Schwerzell
Brano
Thor
gerots
LAM
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 30, 2007 10:00 am

LAM napísal:
gerots napísal:
LAM napísal:
gerots napísal:
ja to tiez nikdy nepochopim ved nieje na tom nic zle a este ti to aj zachrani zivot !! ale oni radsej pojdu do neba ak sa tam vobec dostanu

oni sa boja že dostanú AIDS alebo čo aspoň čo som pochopil z ich Strážnej Veže a oni veria že pojdu nie do neba ale do raja do neba oba 144 000 vyvoleních.
Ale mali by tam ísť (teda podľa nich) lebo slúžili bohu celý život.


aj ked dostane aids tak bude aspon este zit a nie dakoj pojde het ! alebo preco tiez chodia zvonit po bytoch !! to tiez nieje normal ! som nikdy nevidel zeby chodili rimokatolici tak chodit !oni musia chodit lebo maju malo ludi a nie normalnu vieru ! sak normalny clovek tak nepojde si ja myslim

ale rímskokatolíkov pozná každý netreba ich propagovať ale ich je málo tak sa chcú zvyditeľniť.

nopraveze SV J je ako maku, v kazdom meste lenneviem ako to bude s ich spasenim, kedze uz maju vsetky miesta v nebicku obsadene....(nepamatam si presne cislo) ale ma to byt niekolko desiatok tisic a v rreale je jehovistov uz zoper milionov..to bude tlacenica Basketball
Návrat hore Goto down
LAM
Veľmož
Veľmož
LAM


Poeet p?íspivku : 851
Localisation : Horná zem
Registration date : 26.02.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 30, 2007 2:53 pm

von Schwerzell napísal:
LAM napísal:
gerots napísal:
LAM napísal:
gerots napísal:
ja to tiez nikdy nepochopim ved nieje na tom nic zle a este ti to aj zachrani zivot !! ale oni radsej pojdu do neba ak sa tam vobec dostanu

oni sa boja že dostanú AIDS alebo čo aspoň čo som pochopil z ich Strážnej Veže a oni veria že pojdu nie do neba ale do raja do neba oba 144 000 vyvoleních.
Ale mali by tam ísť (teda podľa nich) lebo slúžili bohu celý život.


aj ked dostane aids tak bude aspon este zit a nie dakoj pojde het ! alebo preco tiez chodia zvonit po bytoch !! to tiez nieje normal ! som nikdy nevidel zeby chodili rimokatolici tak chodit !oni musia chodit lebo maju malo ludi a nie normalnu vieru ! sak normalny clovek tak nepojde si ja myslim



ale rímskokatolíkov pozná každý netreba ich propagovať ale ich je málo tak sa chcú zvyditeľniť.

nopraveze SV J je ako maku, v kazdom meste lenneviem ako to bude s ich spasenim, kedze uz maju vsetky miesta v nebicku obsadene....(nepamatam si presne cislo) ale ma to byt niekolko desiatok tisic a v rreale je jehovistov uz zoper milionov..to bude tlacenica Basketball

do neba má íst 144 000 a ostatný do raja.
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 30, 2007 3:07 pm

LAM napísal:

do neba má íst 144 000 a ostatný do raja.

aha a v tom je aky rozdiel?
Návrat hore Goto down
LAM
Veľmož
Veľmož
LAM


Poeet p?íspivku : 851
Localisation : Horná zem
Registration date : 26.02.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 30, 2007 3:15 pm

von Schwerzell napísal:
LAM napísal:

do neba má íst 144 000 a ostatný do raja.

aha a v tom je aky rozdiel?

no dosť veľký v nebe budeš anielom a na zemi budeš človekom
Čiže 144 000 sa stane anielmy a do raja sa dostane zvyšok ktorý bude obývať potom túto zem ale pod vládov Krista a budú nesmrtelný a aj z leva sa má stať bylynožravec.
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 30, 2007 3:18 pm

LAM napísal:

no dosť veľký v nebe budeš anielom a na zemi budeš človekom
Čiže 144 000 sa stane anielmy a do raja sa dostane zvyšok ktorý bude obývať potom túto zem ale pod vládov Krista a budú nesmrtelný a aj z leva sa má stať bylynožravec.

Laughing clovek predsa nemoze byt anjelom...tak ako anjel nemoze byt clovekom...to su predsa dve rozne stvorenia...juj ha co to za ucenie
Návrat hore Goto down
LAM
Veľmož
Veľmož
LAM


Poeet p?íspivku : 851
Localisation : Horná zem
Registration date : 26.02.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 30, 2007 3:25 pm

von Schwerzell napísal:
LAM napísal:

no dosť veľký v nebe budeš anielom a na zemi budeš človekom
Čiže 144 000 sa stane anielmy a do raja sa dostane zvyšok ktorý bude obývať potom túto zem ale pod vládov Krista a budú nesmrtelný a aj z leva sa má stať bylynožravec.

Laughing clovek predsa nemoze byt anjelom...tak ako anjel nemoze byt clovekom...to su predsa dve rozne stvorenia...juj ha co to za ucenie
)

no tak nie anielom ale niečo v tom zmysle ako u katolíkov sa dostaneš do neba tak u nich sa do neba dostane 144 000 a zvyšok zostane žiť na zemi.
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 30, 2007 3:28 pm

LAM napísal:

no tak nie anielom ale niečo v tom zmysle ako u katolíkov sa dostaneš do neba tak u nich sa do neba dostane 144 000 a zvyšok zostane žiť na zemi.

hm nuz teda to si mali predplatiti tych 144.000 miest akosi..juj ha oki nechajme svedkov svedkami..nech sa ihraju na svoju nebeskom piesocku..
Návrat hore Goto down
LAM
Veľmož
Veľmož
LAM


Poeet p?íspivku : 851
Localisation : Horná zem
Registration date : 26.02.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 20, 2007 11:02 pm

napíšem vám sem približnú hierzchiu tejto ,,cirkve"

člen
správca (stará sa o budovu sáli kráľovstva)
starší (rada starších)
cestujúci dozorca (cestuje po krajine a kontroluje)
bétel (ústredie tlačia sa tam knihi a tak)
vedenie spoločnosti ( to je v NY asi alebo niekde inde v USA)
Prezident spoločnosti

možno som niečo vynechal ale toto je členienie tejto spoločnosti
Návrat hore Goto down
achilles
Zeman
Zeman
achilles


Poeet p?íspivku : 464
Age : 35
Localisation : ZH
Registration date : 08.06.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 11:37 am

Neviem, podla mna nie je nic zle na tom comu veria a tak..ale sposob akym "ohlasuju" svoju vieru...raz u mna boli a dali mi jednu knizku ze aby som si precital...ze su tam citaty z biblie a biblia neklame ze to tam vsetko je a presviedcali ma o svojich pravdach. Ja som si to troska precital a pozrel som si aj konkretne citaty z biblie a bolo to tak ze to co oni hovorili sice v biblii bolo ale uplne pokrutene alebo tam davali len nedokoncene vypovede vytrhnute z kontextu...takze to je to co si o nich myslim...
Návrat hore Goto down
http://www.worldoffootball.all-forum.net
LAM
Veľmož
Veľmož
LAM


Poeet p?íspivku : 851
Localisation : Horná zem
Registration date : 26.02.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 12:28 pm

achilles napísal:
Neviem, podla mna nie je nic zle na tom comu veria a tak..ale sposob akym "ohlasuju" svoju vieru...raz u mna boli a dali mi jednu knizku ze aby som si precital...ze su tam citaty z biblie a biblia neklame ze to tam vsetko je a presviedcali ma o svojich pravdach. Ja som si to troska precital a pozrel som si aj konkretne citaty z biblie a bolo to tak ze to co oni hovorili sice v biblii bolo ale uplne pokrutene alebo tam davali len nedokoncene vypovede vytrhnute z kontextu...takze to je to co si o nich myslim...

vystihol si to presne študujú bibliu ale vyberú si iba to čo sa im hodí

neviem či som už spomínal ale oni neuznávajú že Kristus bol ukričovaný na kríži - + - ale na klasickom drevenom stožiari - I -
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 12:41 pm

LAM napísal:

neviem či som už spomínal ale oni neuznávajú že Kristus bol ukričovaný na kríži - + - ale na klasickom drevenom stožiari - I -

este dobre ze nie elektricom stoziari..alebo telefonnom.. Laughing Laughing Laughing

pozor ironia

cital niekto z vas uz tu ich Straznu Vezu?
Návrat hore Goto down
achilles
Zeman
Zeman
achilles


Poeet p?íspivku : 464
Age : 35
Localisation : ZH
Registration date : 08.06.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 12:45 pm

von Schwerzell napísal:
LAM napísal:

neviem či som už spomínal ale oni neuznávajú že Kristus bol ukričovaný na kríži - + - ale na klasickom drevenom stožiari - I -

este dobre ze nie elektricom stoziari..alebo telefonnom.. Laughing Laughing Laughing

pozor ironia

cital niekto z vas uz tu ich Straznu Vezu?

tie casaky nie ale hovorim dali mi jednu knihu...aby som si ju precital ze sa este zastavia...ja som vtedy nevedel ze to su jehovisti...az ked som si precital tu knihu. Tak som im potom zacitoval z bpismacele citaty a nielen tie ich vytrhane casti a este som im precital aj o falosnych prorokoch...
Návrat hore Goto down
http://www.worldoffootball.all-forum.net
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 12:50 pm

achilles napísal:
este som im precital aj o falosnych prorokoch...

lol a oni na to ako reagovali?
Návrat hore Goto down
achilles
Zeman
Zeman
achilles


Poeet p?íspivku : 464
Age : 35
Localisation : ZH
Registration date : 08.06.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 12:55 pm

von Schwerzell napísal:
achilles napísal:
este som im precital aj o falosnych prorokoch...

lol a oni na to ako reagovali?

nereagovali...iba stale hovorili to svoje ze svet je zly...a treba zmenu..ako by som to ani nepovedal...tak som im povedal ze ja mam na to iny nazor a rozlucil sa...
Návrat hore Goto down
http://www.worldoffootball.all-forum.net
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 12:56 pm

achilles napísal:

nereagovali...iba stale hovorili to svoje ze svet je zly...a treba zmenu..ako by som to ani nepovedal...tak som im povedal ze ja mam na to iny nazor a rozlucil sa...

to mu pripomina jendeho stareho farara v partiznaskom ked este zil..na kazdej omsi hovoril ze diabol ako zuriaci lev obchadza svet a halda co by zozral..xixix
Návrat hore Goto down
LAM
Veľmož
Veľmož
LAM


Poeet p?íspivku : 851
Localisation : Horná zem
Registration date : 26.02.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 12:57 pm

von Schwerzell napísal:
LAM napísal:

neviem či som už spomínal ale oni neuznávajú že Kristus bol ukričovaný na kríži - + - ale na klasickom drevenom stožiari - I -

este dobre ze nie elektricom stoziari..alebo telefonnom.. Laughing Laughing Laughing

pozor ironia

cital niekto z vas uz tu ich Straznu Vezu?

áno čítal ja som expert na Jehovistov vydávajú to každý mesiac nový
Návrat hore Goto down
achilles
Zeman
Zeman
achilles


Poeet p?íspivku : 464
Age : 35
Localisation : ZH
Registration date : 08.06.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 12:59 pm

LAM napísal:
von Schwerzell napísal:
LAM napísal:

neviem či som už spomínal ale oni neuznávajú že Kristus bol ukričovaný na kríži - + - ale na klasickom drevenom stožiari - I -

este dobre ze nie elektricom stoziari..alebo telefonnom.. Laughing Laughing Laughing

pozor ironia

cital niekto z vas uz tu ich Straznu Vezu?

áno čítal ja som expert na Jehovistov vydávajú to každý mesiac nový

si jehovista?
Návrat hore Goto down
http://www.worldoffootball.all-forum.net
LAM
Veľmož
Veľmož
LAM


Poeet p?íspivku : 851
Localisation : Horná zem
Registration date : 26.02.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 1:02 pm

achilles napísal:
LAM napísal:
von Schwerzell napísal:
LAM napísal:

neviem či som už spomínal ale oni neuznávajú že Kristus bol ukričovaný na kríži - + - ale na klasickom drevenom stožiari - I -

este dobre ze nie elektricom stoziari..alebo telefonnom.. Laughing Laughing Laughing

pozor ironia

cital niekto z vas uz tu ich Straznu Vezu?

áno čítal ja som expert na Jehovistov vydávajú to každý mesiac nový

si jehovista?

Very Happy určite nie ale poznám ich mám to z prvej ruky

moja teta je jehoviska a až do mojich 9 rokov som ním aj bol ale iba formálne teda boli moji rodičia moju mamu z tade vyhodili a otec sa na nich vykšľal a išiel ku Katolíkom

preto nie som krstený ale chcem sa dať k Evanielikom ale krst je už iba formalita
Návrat hore Goto down
achilles
Zeman
Zeman
achilles


Poeet p?íspivku : 464
Age : 35
Localisation : ZH
Registration date : 08.06.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 1:10 pm

LAM napísal:
achilles napísal:
LAM napísal:
von Schwerzell napísal:
LAM napísal:

neviem či som už spomínal ale oni neuznávajú že Kristus bol ukričovaný na kríži - + - ale na klasickom drevenom stožiari - I -

este dobre ze nie elektricom stoziari..alebo telefonnom.. Laughing Laughing Laughing

pozor ironia

cital niekto z vas uz tu ich Straznu Vezu?

áno čítal ja som expert na Jehovistov vydávajú to každý mesiac nový

si jehovista?

Very Happy určite nie ale poznám ich mám to z prvej ruky

moja teta je jehoviska a až do mojich 9 rokov som ním aj bol ale iba formálne teda boli moji rodičia moju mamu z tade vyhodili a otec sa na nich vykšľal a išiel ku Katolíkom

preto nie som krstený ale chcem sa dať k Evanielikom ale krst je už iba formalita

to aj ide aby ta vyhodili? to som este nepocul...
Návrat hore Goto down
http://www.worldoffootball.all-forum.net
LAM
Veľmož
Veľmož
LAM


Poeet p?íspivku : 851
Localisation : Horná zem
Registration date : 26.02.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 1:13 pm

achilles napísal:
LAM napísal:


Very Happy určite nie ale poznám ich mám to z prvej ruky

moja teta je jehoviska a až do mojich 9 rokov som ním aj bol ale iba formálne teda boli moji rodičia moju mamu z tade vyhodili a otec sa na nich vykšľal a išiel ku Katolíkom

preto nie som krstený ale chcem sa dať k Evanielikom ale krst je už iba formalita

to aj ide aby ta vyhodili? to som este nepocul...

no áno má to nastarosti rada starších moju mamu vylúčili za to že sa obzrela za cudzím mužom alebo niečo takého
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 1:14 pm

LAM napísal:
ale krst je už iba formalita

hm prco sa potom davas pokrstit ked je pre teba krst formalitou?
krst je predovsetkym zaciatok noveho zivota..a vztahu k Bohu...

ak si toto neuvedomis..a nebudes to tak citit tak potom je krst naozaj pre teba len formalitou a budes tzv povrchnym krestanom, tak ako asi vacsina ludi u nas..ktori su krestanmi iba ak su v kostole(aj to nei vsetci- ked vidim tie stare babky na dedinach ako ustavicne ohovaraju a roznasajuklebety tak ma napne)..mimo neho...to je uz ina balada...vsak..
Návrat hore Goto down
achilles
Zeman
Zeman
achilles


Poeet p?íspivku : 464
Age : 35
Localisation : ZH
Registration date : 08.06.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 1:16 pm

LAM napísal:
achilles napísal:
LAM napísal:


Very Happy určite nie ale poznám ich mám to z prvej ruky

moja teta je jehoviska a až do mojich 9 rokov som ním aj bol ale iba formálne teda boli moji rodičia moju mamu z tade vyhodili a otec sa na nich vykšľal a išiel ku Katolíkom

preto nie som krstený ale chcem sa dať k Evanielikom ale krst je už iba formalita

to aj ide aby ta vyhodili? to som este nepocul...

no áno má to nastarosti rada starších moju mamu vylúčili za to že sa obzrela za cudzím mužom alebo niečo takého

obzrela ako doslova ze sa na chvilu pozrela inam Very Happy alebo ako to teda nechapem...riadna blbost..ak to nechces rozvadzat...nemusis..
Návrat hore Goto down
http://www.worldoffootball.all-forum.net
LAM
Veľmož
Veľmož
LAM


Poeet p?íspivku : 851
Localisation : Horná zem
Registration date : 26.02.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 1:17 pm

achilles napísal:
LAM napísal:
achilles napísal:
LAM napísal:


Very Happy určite nie ale poznám ich mám to z prvej ruky

moja teta je jehoviska a až do mojich 9 rokov som ním aj bol ale iba formálne teda boli moji rodičia moju mamu z tade vyhodili a otec sa na nich vykšľal a išiel ku Katolíkom

preto nie som krstený ale chcem sa dať k Evanielikom ale krst je už iba formalita

to aj ide aby ta vyhodili? to som este nepocul...

no áno má to nastarosti rada starších moju mamu vylúčili za to že sa obzrela za cudzím mužom alebo niečo takého

obzrela ako doslova ze sa na chvilu pozrela inam Very Happy alebo ako to teda nechapem...riadna blbost..ak to nechces rozvadzat...nemusis..

v poriadku na možno aj niečo viac ale čo by sa chápalo v katolíckej cirkve ako bežný hriach tak tu sa už vylučuje a prehlasuje za niečo ako kacírov. S mojou mamov sa nesmie nik zo zboru rozprávať pretože ,, zradila " vieru
Návrat hore Goto down
achilles
Zeman
Zeman
achilles


Poeet p?íspivku : 464
Age : 35
Localisation : ZH
Registration date : 08.06.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 1:20 pm

LAM napísal:
achilles napísal:
LAM napísal:
achilles napísal:
LAM napísal:


Very Happy určite nie ale poznám ich mám to z prvej ruky

moja teta je jehoviska a až do mojich 9 rokov som ním aj bol ale iba formálne teda boli moji rodičia moju mamu z tade vyhodili a otec sa na nich vykšľal a išiel ku Katolíkom

preto nie som krstený ale chcem sa dať k Evanielikom ale krst je už iba formalita

to aj ide aby ta vyhodili? to som este nepocul...

no áno má to nastarosti rada starších moju mamu vylúčili za to že sa obzrela za cudzím mužom alebo niečo takého

obzrela ako doslova ze sa na chvilu pozrela inam Very Happy alebo ako to teda nechapem...riadna blbost..ak to nechces rozvadzat...nemusis..

v poriadku na možno aj niečo viac ale čo by sa chápalo v katolíckej cirkve ako bežný hriach tak tu sa už vylučuje a prehlasuje za niečo ako kacírov. S mojou mamov sa nesmie nik zo zboru rozprávať pretože ,, zradila " vieru

aha tak to je fakt blbe...nechapam takych ludi
Návrat hore Goto down
http://www.worldoffootball.all-forum.net
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 21, 2007 1:24 pm

LAM napísal:
S mojou mamov sa nesmie nik zo zboru rozprávať pretože ,, zradila " vieru

hej ano o tom som uz pocul..s vylucenymi clenmi zo SJ sa ostatniclenovia nesmu stykat a uplne ich ignorovat..to znamena aj keby boli z tej istej rodiny...take pravidla su tam...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svedkovia Jehovovy   Svedkovia Jehovovy - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Svedkovia Jehovovy
Návrat hore 
Strana 2 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Akadémia :: Náboženstvá-
Prejdi na: