Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Historické fórum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Armáda Slovenskej republiky

Goto down 
+6
von Schwerzell
Adam Copeland
digina007
Brano
monkeyml
Th()maSS
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Th()maSS
Kráľ
Kráľ
Th()maSS


Poeet p?íspivku : 627
Registration date : 25.02.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 5:20 pm

Tak čo už , šikana patrila k armáde od nepamäti takže si z toho nič nerobme.
Návrat hore Goto down
https://worldofhistory.forumczech.com
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 5:17 pm

tak to si myslíš ty, to si dobre napísal...ja mám čiastkové ale predsa iné info...bohužiaľ...
Návrat hore Goto down
Th()maSS
Kráľ
Kráľ
Th()maSS


Poeet p?íspivku : 627
Registration date : 25.02.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 5:10 pm

Teraz to už nie je také ako dakedy. Teraz už je profesionálna armáda a myslím že šikana sa obmedzila
Návrat hore Goto down
https://worldofhistory.forumczech.com
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 5:08 pm

monkeyml napísal:
tak môžeš prídať nejaké zážitky..mne sa zážitky zo ZVS mojich kamarátov teda nepáčili...ďakujem pekne za šikanu zo strany dementov, ktorých tam je dosť (nie všetci!)
nebol som na vojne... len som si nechal prepisat civilku na zvs, lebo mi uz nehrozilo, aby ma na zvs zobrali... Razz
(heh, ale moj otec bol vojakom z povolania)
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 4:48 pm

tak môžeš prídať nejaké zážitky..mne sa zážitky zo ZVS mojich kamarátov teda nepáčili...ďakujem pekne za šikanu zo strany dementov, ktorých tam je dosť (nie všetci!)
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 4:13 pm

monkeyml napísal:
taký "marketing" je v armáde dôležitý na jej prežitie, hlavne ak už štát nemá povinnú vojenskú službu, ale len profesionálnu armádu...ja som bol ešte odvedený,ale chválabohu, som mal odklad kvôli vysokej škole a potom som už na vojnu nemusel ísť...ej, ako som sa tešil...
ja som si dal civilku, a ked sa preslo na profesionalnu armadu, tak ma na vojenskej sprave ukecali na zmenu civilky na ZVS... Laughing
aj ma to teraz trochu stve, mal som si nechat civilku...
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 4:02 pm

taký "marketing" je v armáde dôležitý na jej prežitie, hlavne ak už štát nemá povinnú vojenskú službu, ale len profesionálnu armádu...ja som bol ešte odvedený,ale chválabohu, som mal odklad kvôli vysokej škole a potom som už na vojnu nemusel ísť...ej, ako som sa tešil...
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 3:38 pm

mna inak zaskocila jedna vec - ked som bol nezamestnany, tesne po skole, prislo mi z uradu prace PREDVOLANIE na nejaky pracovny konkurz... este na tom predvolani taka formulka, ze neuposluchnutie sa tresta 5000sk pokutou a pod... (heh, kde by som na to ako nezamestnany zobral Laughing )

tak som sa tam vybral, ze "vo co gou" v miestnosti kopec ale kopec ludi, vsetko chlapci (ani som sa do miestnosti nedostal, tak plno bolo), tak len tak cez dvere pozeram a tam dvaja vojaci verbuju do profesionalnej armady... zlozenie chlapcov prevazne absolventi strednych skol, ucnoviek a tak... tak som sa otocil na pate a pobral domov...
uz to tu mame presne v style verbovania do armady v USA - v tych najchudobnejsich regionoch s vysokou nezamestnanostou lamu recruiteri cerstvych absolventov do armady... "ved ta sa o vas postara"
preco asi armada aj sponzorsky podporuje rozne hudobne festivaly a pod...
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 1:56 pm

ok, ok...šak to len tak bokom bolo a asi stačilo bo keď príde thomass ta bude zúriť, že mu ničíme jeho obľúbenú tému lol!

ale tak s tou armádou mám podobný názor ako ty schwerzell, aj keď by možno niekto (...) namietal, že o tom prd viem, ale tak tí kámoši a kámoška (tá mi o tom najviac povedala) toho dosť pohovorili, tak mám aspoň šajnu. ináč špeciálny výcvik je dosť brutal aj u nás, v našej armáde...ja by som mal teda obrovský problém to zvládnuť, ak by som to vôbec zvládol...
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 1:44 pm

ahaaaaaaaaa som ja ale doef
rendeer rendeer rendeer

no ale ved to je modelka anie vojacka
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 1:42 pm

no kedze sa to tu tak zvrhava, prispejem promo fotom na CZ 2000:
kód:
http://www.military.cz/czech/weapons/cz2000/cz2000-2.jpg
Smile
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 1:26 pm

šak steve dal odkaz na nejaké fajnu kočku a ja som písal, že aj moja kámoška profesionálne vojačka, je kočka, ale tú ti tu dať nemôžem.... Idea
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 12:47 pm

a kde? ved ja ziadnu nevidim....????
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 12:40 pm

že je to pekná baba... Smile
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 12:30 pm

cuo?
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 12:29 pm

toto mi mala byt spoluziacka

tak také spolužiačky by som bral. ináč, moja kámoška, čo bola profesionálna vojačka, tak to je tiež kosť.... Smile
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 12, 2008 12:23 pm

Rated R Krupy napísal:
von Schwerzell napísal:
nomoja skusenost a nazor je taky..ze do armady idu ludia, ktori sa akosi neuplatnili..resp.nemali sancu uplatnit v inom povolania inych sferach zivota (cest vynimkam)..tak preto je ta armada taka aka je...

si trosku mimo....mozno mas aj pravdu,ale napr. moj bratranec cely zivot snival o armade,a chcel byt vojakom......nakoniec sa nim stal,a mam pocit ze by sa uplatnil v rocnych "sferach" zivota

ak si cital pozorne..tak som napisal cest vynimkam..ale tycj je ako safranu...moja osobna skusenost je velmi zla..a to som bol u ministerstva vnutra, u armady (hrabosov - ako sa im hovorilo u nas) to bolo este horsie a to je uz co povedat...
Návrat hore Goto down
StEvE
Kráľ
Kráľ
StEvE


Poeet p?íspivku : 2243
Registration date : 26.02.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimePo február 11, 2008 11:29 pm

krupy tvoj bratranec je ta vynimka a to von.s spomenul


edit: ja som chcel ist na vojensku strednu Rolling Eyes


edit2 :

kód:
http://images.buycostumes.com/mgen/merchandiser/21109.jpg

toto mi mala byt spoluziacka

zdroj:
kód:
http://images.buycostumes.com
Návrat hore Goto down
Adam Copeland
Rytier
Rytier
Adam Copeland


Poeet p?íspivku : 304
Age : 33
Localisation : Land of the EdgeHeads
Registration date : 29.11.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimePo február 11, 2008 11:25 pm

von Schwerzell napísal:
nomoja skusenost a nazor je taky..ze do armady idu ludia, ktori sa akosi neuplatnili..resp.nemali sancu uplatnit v inom povolania inych sferach zivota (cest vynimkam)..tak preto je ta armada taka aka je...

si trosku mimo....mozno mas aj pravdu,ale napr. moj bratranec cely zivot snival o armade,a chcel byt vojakom......nakoniec sa nim stal,a mam pocit ze by sa uplatnil v rocnych "sferach" zivota
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimePo február 11, 2008 10:54 pm

slaba je z viacerych dovodov,,jeden z nich som uviedol ja..
Návrat hore Goto down
Th()maSS
Kráľ
Kráľ
Th()maSS


Poeet p?íspivku : 627
Registration date : 25.02.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimePo február 11, 2008 10:53 pm

Myslím že moje názory na armádu možem povedať. A myslím si že ked sa o to zaujímam tak si možem dovoliť aj niečo povedať. A je zjavné že naša armáda je slabá oproti veľa štátom sa nedá porovnať.
Návrat hore Goto down
https://worldofhistory.forumczech.com
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda
von Schwerzell


Poeet p?íspivku : 4453
Age : 47
Localisation : CH
Registration date : 26.05.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimePo február 11, 2008 10:51 pm

nomoja skusenost a nazor je taky..ze do armady idu ludia, ktori sa akosi neuplatnili..resp.nemali sancu uplatnit v inom povolania inych sferach zivota (cest vynimkam)..tak preto je ta armada taka aka je...
Návrat hore Goto down
Adam Copeland
Rytier
Rytier
Adam Copeland


Poeet p?íspivku : 304
Age : 33
Localisation : Land of the EdgeHeads
Registration date : 29.11.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimePo február 11, 2008 10:46 pm

ThoMass,ani nevies o com to je,a pustas tu do eteru vyjadrenia,ktore by som oznacil sa velmi skreslene....
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimePo február 11, 2008 10:35 pm

bože, šak si ju doniesli zo slovenska... Rolling Eyes záleží od psychiky, ale tak aj silné povahy to majú ťažké...je ľahké si povedať pred tým, že v pohode a keď dôjde k akcii tak...
Návrat hore Goto down
Brano
Veľkoknieža
Veľkoknieža
Brano


Poeet p?íspivku : 2233
Age : 30
Localisation : MT
Registration date : 26.02.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitimePo február 11, 2008 10:24 pm

suhlas, záleží to od povahy, síce bez akýchkoľvek problémov by to prežil asi iba blázon, a len tak zo zaujímavosti, kde sa na púšti dá pestovať tráva Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Armáda Slovenskej republiky
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Historická sieň :: História Vojenstva-
Prejdi na: