Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Historické fórum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Armáda Slovenskej republiky

Goto down 
+6
von Schwerzell
Adam Copeland
digina007
Brano
monkeyml
Th()maSS
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Th()maSS
Kráľ
Kráľ
Th()maSS


Poeet p?íspivku : 627
Registration date : 25.02.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Icon_minitimePo február 11, 2008 10:22 pm

Ale niekto to zvláda v pohode, záleži od povahy a psychiky
Návrat hore Goto down
https://worldofhistory.forumczech.com
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Icon_minitimePo február 11, 2008 10:19 pm

tak jeho prvé slová boli, že ak by nemal trávu, tak by to neprežil...že je to masaker na psychiku, samá púšť, neustály stres z toho, že sa môže čokoľvek stať...vravel, že ich základňa bola hneď vedľa nejakej, ktorú napadli a to nebolo nic moc pocit....proste atak na psychiku...
Návrat hore Goto down
Brano
Veľkoknieža
Veľkoknieža
Brano


Poeet p?íspivku : 2233
Age : 30
Localisation : MT
Registration date : 26.02.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Icon_minitimePo február 11, 2008 10:16 pm

sak ak to neni sukromne tak daj niake to jeho vyjadrenie, nech to mame aj od toho co tam bol
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Icon_minitimePo február 11, 2008 10:12 pm

ja mám od mojich známych podobné názory pozbierané...akurát jeden bol v iraku a to boli iné vyjadrenia...nic moc... No
Návrat hore Goto down
Brano
Veľkoknieža
Veľkoknieža
Brano


Poeet p?íspivku : 2233
Age : 30
Localisation : MT
Registration date : 26.02.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Icon_minitimePo február 11, 2008 10:04 pm

však o to ide, tiež som parkrát videl strážnika ktorý ma pobehovať po vonku a strážiť majetok (šak mali na dvore UAZy, tanky,nákladiaky a on si tam sedel s notebookom a drtil flashpointa
Návrat hore Goto down
digina007
Lord
Lord
digina007


Poeet p?íspivku : 551
Age : 31
Registration date : 21.11.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Icon_minitimePo február 11, 2008 9:55 pm

Ja na armadu mam svojsky nazor : Laughing ... Nasa armada je dost odveci. Ked si pomyslim,ze moj bracho je vojak,tak by som tam isla hned aj ja. NO nie je mu dobre? Cely den v robote sedi na riti, spi alebo sa hra na notbooku a dostava zato slusny plat a este k tomu o chvilku pojde do dochodku a moze robit nieco ine Laughing
Návrat hore Goto down
http://svetkresbyamalby.forumd.biz
Th()maSS
Kráľ
Kráľ
Th()maSS


Poeet p?íspivku : 627
Registration date : 25.02.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Icon_minitimePo február 11, 2008 9:41 pm

Aj ja ked si porovnam našu armadu napriklad s americkou alebo francuzskou tak mi pride ako trapna maličkosť.
Návrat hore Goto down
https://worldofhistory.forumczech.com
Brano
Veľkoknieža
Veľkoknieža
Brano


Poeet p?íspivku : 2233
Age : 30
Localisation : MT
Registration date : 26.02.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Icon_minitimePo február 11, 2008 9:39 pm

ale thomass, a čo tvoj výrok: "Jebe vám? podťe k nám. ASR"

inak neviem, ja mám tieto armády všeobecne rád Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil no myslím si že naša je bezcenná, nieže by som mal niečo proti vykopávaní mín z piesku ale pre to tam ľudia asi nešli Very Happy
Návrat hore Goto down
Th()maSS
Kráľ
Kráľ
Th()maSS


Poeet p?íspivku : 627
Registration date : 25.02.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Icon_minitimePo február 11, 2008 6:14 pm

Dakoho to baví a dakoho nie. Podľa mňa armáda poskytuje dobré pracovné príležitosti pre ľudí ktorých baví šport a posilňovanie tela. Ľudia väčšinou tvrdia že vojaci sú gumkáči, ale kto v tejto dobe nie je?
Návrat hore Goto down
https://worldofhistory.forumczech.com
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Icon_minitimePo február 11, 2008 6:10 pm

nemám na ňu názor,keďže ma nezaujíma...mám asi 3 kamarátov profesionálnych vojakov a ďakujem neprosím armádu....
Návrat hore Goto down
Th()maSS
Kráľ
Kráľ
Th()maSS


Poeet p?íspivku : 627
Registration date : 25.02.2007

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Icon_minitimePo február 11, 2008 5:54 pm

Takže čo poviete na našu armádu? Aké sú podľa Vás jej klady a aké zápory?. Najlepšia špeciálna jednotka v OSSR je 5. pluk špeciálneho určenia. Sú to výsadkári nasadzovaní do akcií po celom svete ale nikdy nemajú nejaké dôležité misie.
Oficiálna stránka:
kód:
http://www.mil.sk/

Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Armada-slovensky-vojak

Zdroj:
kód:
Návrat hore Goto down
https://worldofhistory.forumczech.com
Sponsored content





Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Armáda Slovenskej republiky   Armáda Slovenskej republiky - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Armáda Slovenskej republiky
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Historická sieň :: História Vojenstva-
Prejdi na: