Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Historické fórum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Charizmatici

Goto down 
+10
Brano
loverman74
LAM
nyarlathotep
Nietzsche
ancovicka
monkeyml
gabriel79
von Schwerzell
gerots
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Nietzsche
Zeman
Zeman
Nietzsche


Poeet p?íspivku : 431
Registration date : 22.11.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimePo máj 19, 2008 5:56 pm

nyarlathotep napísal:
ancovicka: precitala si Tripitaku, Koran, Vedy,...?
Velmi predmetna otazka.. urcite na nu dostanes kladnu odpoved No Suspect No
Návrat hore Goto down
LAM
Veľmož
Veľmož
LAM


Poeet p?íspivku : 851
Localisation : Horná zem
Registration date : 26.02.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimePo máj 19, 2008 8:46 pm

Čo sa týka úrodu pápeža tak to súhlasím ale mne sa tento článok nezdá, autorka píše akoby to bolo niečo dokonalé ale nič nie je na tomto svete dokonalé určite i toto hnutie má svoje chyby, navyše riešením nie je stále rozdelovat kresťanov a vytvárat nové cirkve ale snažit sa o nápravu u starých cirkví.
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 9:01 am

základom je prežiť dobrý život a byť dobrým človekom...mne osobne je jedno, či je to babtista, rímokatolík, budhsta a pod. nebaví ma večné rozdeľovanie kresťanov, alebo lepšie - veriacich ľudí...furt len ťahačky o tom, ktorá viera je najsprávnejšia a pod. ech...ale aj tak by ste mali všetci konvertovať k rímokatolíkom Wink Laughing

a čo sa týka tých kníh, tak podľa mňa ich nemá celé prečítané asi nikto z nás...iba keby ma schwerzel, nietzsche alebo nyarlathotep milo prekvapili Wink
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 9:28 am

monkeyml napísal:
a čo sa týka tých kníh, tak podľa mňa ich nemá celé prečítané asi nikto z nás...iba keby ma schwerzel, nietzsche alebo nyarlathotep milo prekvapili Wink
vies len potom tvrdit, ze krestanska cesta je ta najlepsia a ostatni su bludari, je trochu odveci...
Návrat hore Goto down
loverman74
Slobodný občan
Slobodný občan
loverman74


Poeet p?íspivku : 60
Registration date : 20.05.2008

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 9:33 am

Slovo katolícky (z gréckeho katholikos = všeobecný, týkajúci sa všetkých, otvorený všetkým, univerzálny).


1 Ján 4,1 „…neverte každému duchu, ale skúšajte duchov, či sú z Boha, pretože mnohí falošní proroci vyšli do sveta.”

Mat 24,3.24 - čas pred druhým príchodom Ježiša Krista:
„Lebo vystúpia falošní mesiáši a falošní proroci a budú robiť veľké znamenia a zázraky, aby zviedli, ak je to možné aj vyvolených.”

Hľa, vopred vám to hovorím. Ak vám teda povedia - je na pustine - nevychádzajte! Hľa je vnútri domu - neverte!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie každý, kto mi hovorí: "Pane, Pane," vojde do nebeského kráľovstva, ale iba ten, kto plní vôľu môjho Otca, ktorý je na nebesiach. Mnohí mi v onen deň povedia: "Pane, Pane, či sme neprorokovali v tvojom mene? Nevyháňali sme, v tvojom mene zlých duchov a neurobili sme v tvojom mene veľa zázrakov?" Vtedy im vyhlásim: Nikdy som vás nepoznal; odíďte odo mňa vy, čo páchate neprávosť!
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 9:39 am

co tym chcel basnik povedat?
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 9:48 am

nyarlathotep napísal:
monkeyml napísal:
a čo sa týka tých kníh, tak podľa mňa ich nemá celé prečítané asi nikto z nás...iba keby ma schwerzel, nietzsche alebo nyarlathotep milo prekvapili Wink
vies len potom tvrdit, ze krestanska cesta je ta najlepsia a ostatni su bludari, je trochu odveci...

ide o to, kto to tvrdí...ja netvrdím, že iné vyznania sú bludári, ale z light poznania tých náboženstiev, by som aj tak ostal pri tom mojom (jasné - tradícia, okolie a pod.), ale ak to tvrdí človek, ktorí dané vyznania fakt pozná a má naštudované ich základné texty, tak si také tvrdenie môže dovoliť, ale myslím si, že už keď takí sú, tak je minimum takých, ktorí by potom inú vieru označili ako blud...koniec-koncov, nič nie je isté, len matika, takže ani nikto nemá právo sa tváriť, že má patent na pravdu (rovno budem odpovedať za teba nyarlathotep - ale cirkev sa tak tvári Wink )....
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 9:54 am

monkeyml napísal:
koniec-koncov, nič nie je isté, len matika, takže ani nikto nemá právo sa tváriť, že má patent na pravdu (rovno budem odpovedať za teba nyarlathotep - ale cirkev sa tak tvári Wink )....
opravim moje slova z tvojich ust Laughing "nabozenstva sa tak tvaria"
inak, to nebol utok na teba, reagoval som na ancovicku, ktora sa okrem ineho tiez tak tvari... Smile
Návrat hore Goto down
Nietzsche
Zeman
Zeman
Nietzsche


Poeet p?íspivku : 431
Registration date : 22.11.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 10:00 am

loverman74 napísal:
Slovo katolícky (z gréckeho katholikos = všeobecný, týkajúci sa všetkých, otvorený všetkým, univerzálny).


1 Ján 4,1 „…neverte každému duchu, ale skúšajte duchov, či sú z Boha, pretože mnohí falošní proroci vyšli do sveta.”

Mat 24,3.24 - čas pred druhým príchodom Ježiša Krista:
„Lebo vystúpia falošní mesiáši a falošní proroci a budú robiť veľké znamenia a zázraky, aby zviedli, ak je to možné aj vyvolených.”

Hľa, vopred vám to hovorím. Ak vám teda povedia - je na pustine - nevychádzajte! Hľa je vnútri domu - neverte!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie každý, kto mi hovorí: "Pane, Pane," vojde do nebeského kráľovstva, ale iba ten, kto plní vôľu môjho Otca, ktorý je na nebesiach. Mnohí mi v onen deň povedia: "Pane, Pane, či sme neprorokovali v tvojom mene? Nevyháňali sme, v tvojom mene zlých duchov a neurobili sme v tvojom mene veľa zázrakov?" Vtedy im vyhlásim: Nikdy som vás nepoznal; odíďte odo mňa vy, čo páchate neprávosť!
Ancovicka si priviedla kamarata, no to je pekne.. bude sa tu mat s kym porozpravat..
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 10:09 am

nyarlathotep napísal:
monkeyml napísal:
koniec-koncov, nič nie je isté, len matika, takže ani nikto nemá právo sa tváriť, že má patent na pravdu (rovno budem odpovedať za teba nyarlathotep - ale cirkev sa tak tvári Wink )....
opravim moje slova z tvojich ust Laughing "nabozenstva sa tak tvaria"
inak, to nebol utok na teba, reagoval som na ancovicku, ktora sa okrem ineho tiez tak tvari... Smile

Wink ja som vzťahovačný...aby sme sa nedostávali do zbytočného bludného kruhu, tak v pohľade jedných sa tak tvária a v pohľade druhých také sú. problém nastáva, keď jedna alebo druhá strana je až príliš tvrdohlavá a nechce napr. počúvať druhú stranu, alebo sa navzájom kritizujú a pod.
Návrat hore Goto down
loverman74
Slobodný občan
Slobodný občan
loverman74


Poeet p?íspivku : 60
Registration date : 20.05.2008

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 10:16 am

Ancovicku nepoznam,

dokonca si myslim, ze som upoznornil na to , co sa moze stat , ked si nedame pozor ....
Tym myslim, ze aj ona(*) by si mala davat pozor co pise ! *my vsetci
....
6Ale pre toho, kto by pohoršil jedného z týchto maličkých, čo veria vo mňa, bolo by lepšie, keby mu zavesili mlynský kameň na krk a ponorili ho do morskej hlbiny.

­7Pohoršenie – zlé slovo, zlý príklad a vôbec všetko, čo iného zvádza na hriech. Vždy budú ľudia, ktorí svoju slobodu zneužijú na zlé.Beda svetu pre pohoršenie! Pohoršenia síce musia prísť, ale beda človeku, skrze ktorého pohoršenie prichádza!
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 10:52 am

loverman74: ked stretnem takych ako ty (bez urazky), stale sa musim zamysliet nad tym, ze preco... ze co sa asi odohrava vo vasich hlavach - vsetky tie citacie biblie, akoby ste uz aj zabudli hovorit svojimi vlastnymi slovami... ja tiez obcas zacitujem nejaku hlasku zo south parku, ked si myslim, ze sa to hodi... toto je ale na moje pochopenie trochu moc... pripadate mi uz iba ako take chodiace automaty na hlasky z biblie... hodis mincu a vypadne ti vhodny citat... dokazete este formulovat myslienky vlastnymi slovami? lebo aj to je vlastne potom znakom miery individuality... aj tym sa rozlisuju ovce od "vlkov" Wink
Návrat hore Goto down
loverman74
Slobodný občan
Slobodný občan
loverman74


Poeet p?íspivku : 60
Registration date : 20.05.2008

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 11:03 am

:-)

V pohode, vsimni si , ze ked citujem , tak sa omnoho tazsie prekrucaju slova, vsak ?
Keby clovek necitoval, tak by tu na tomto fore dopadol omnoho horsie ako len
takouto chabou invektivou .... Ci nie ?

Teraz este jeden citat, bez urazky (tym nemyslim nikoho konkretneho, len chcem aby sa to lepsie pochopilo , co som pisal o ataku):

Nedávajte, čo je sväté, psom a nehádžte svoje perly pred svine, aby ich nohami nepošliapali, neobrátili sa proti vám a neroztrhali vás.

18 Kto hovorí sám zo seba, hľadá vlastnú slávu. Ale kto hľadá slávu toho, ktorý ho poslal, ten je pravdivý a neprávosti v ňom niet.....


Naposledy upravil loverman74 dňa Ut máj 20, 2008 11:12 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 11:07 am

tento výrok sa dá chápať dvojako...a okrem toho je v biblii taktiež napísané, že najlepšie sa dokazuje skutkami, hoci uznávam, že napr. na diskusnom fóre sú účinnejšie skôr slová Smile
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 11:19 am

loverman74: problem je v tom, ze ja tie tvoje prispevky ani necitam... to si mozem kuknut doma v biblii... sem chodim debatit s ludmi... nie s masinami na citacie...
bajdevej, ak by som velmi chcel, tak ti kazdy jeden vyrok vysvetlim uplne inak, ako by sa ti pacilo... Wink
Návrat hore Goto down
loverman74
Slobodný občan
Slobodný občan
loverman74


Poeet p?íspivku : 60
Registration date : 20.05.2008

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 11:27 am

[quote="monkeyml"]
Automat off Wink

O.K. Uzavrieme to ? Myslim, ze rozprudenim tejto diskusie by sme sa presunuli na inu kolaj (Nepodstatnu v tomto momente).

Vysvetlenie:
Pre mna bol impulz skor to , ze nam tu prichadzaju vselijake krestanske (mam to dat do uvodzoviek ?) zbory, sekty a ine spolocenstva a treba naozaj skumat ! Nenechat sa ohurovat zazrakmi a potom hned sup do zboru ... Preto som tu dal aj par citatov, nech je clovek opatrny. Keby som ja sam varoval, co by to malo za zmysel? Povedali by si mnohi, co mu vadi , co ho skrie ked broji proti nam ? Vsetky mozne aj nemozne variacie by mi sili na mieru , pytali by sa stale preco ??? Preco ??? Preco ???

Videli by, ze mi skor zalezi na tom , aby neboli zvedeni na zlu cestu ? Ja im neukazujem svoju cestu , to by som podciarkol .....

Nikoho neodsudzujem kam patri , kam sa hlasi ... neviem ktora "SKUPINA"
je aka , nepoznam ich ....
( 16 Poznáte ich po ovocí. Veď či oberajú z tŕnia hrozná alebo z bodliakov figy?
17 Tak každý dobrý strom rodí dobré ovocie, kým zlý strom rodí zlé ovocie.
18 Dobrý strom nemôže rodiť zlé ovocie a zlý strom nemôže rodiť dobré ovocie.
19 Každý strom, ktorý neprináša dobré ovocie, vytnú a hodia do ohňa.
20 Teda po ich ovocí ich poznáte. )

Dufam, ze si dame pozor co mame pokladat za ovocie ....
Opatrnosti nikdy nie je nazvys !
Návrat hore Goto down
loverman74
Slobodný občan
Slobodný občan
loverman74


Poeet p?íspivku : 60
Registration date : 20.05.2008

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 11:38 am

nyarlathotep
" problem je v tom, ze ja tie tvoje prispevky ani necitam... "

Som rad, ze sme ho nasli .... ten problem ....
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 11:39 am

oukej, teraz zacitujem ja:

Jesus: Stanley, I want you to meet some of the super best friends: Buddha, with the powers of invisibility; Mohammed, the Muslim prophet with the powers of flame; Krishna, the Hindu deity; Jospeh Smith, the Mormom prophet; Lao Tse, the found of Taoism; and Sea-Man, with the ability to breathe underwater and link mentally with fish.
Stan: So you mean to tell me that even though people fight and argue over different religions, you guys are all actually friends?
Mohammed: More than friends, young boy, we are super best friends, with the desire to fight for justice.
Joseph Smith: We all believe in the power of good over evil. Except for Buddha, of course, who doesn't believe in evil...

Wink tot moja biblia...
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 11:54 am

Laughing to je odkiaľ....to s tým "except budha" bolo dobré.. Smile
Návrat hore Goto down
loverman74
Slobodný občan
Slobodný občan
loverman74


Poeet p?íspivku : 60
Registration date : 20.05.2008

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 11:55 am

nyarlathotep napísal:
oukej, teraz zacitujem ja:

Jesus: Stanley, I want you to meet some of the super best friends: Buddha, with the powers of invisibility; Mohammed, the Muslim prophet with the powers of flame; Krishna, the Hindu deity; Jospeh Smith, the Mormom prophet; Lao Tse, the found of Taoism; and Sea-Man, with the ability to breathe underwater and link mentally with fish.
Stan: So you mean to tell me that even though people fight and argue over different religions, you guys are all actually friends?
Mohammed: More than friends, young boy, we are super best friends, with the desire to fight for justice.
Joseph Smith: We all believe in the power of good over evil. Except for Buddha, of course, who doesn't believe in evil...

Wink tot moja biblia...

V poriadku, mal som dojem ,ze si to bral (tie citaty) ako ze sa ta nimi snazim presvedcit o niecom s cim nesuhlasis... (ak ti na nich nieco vadilo , tak mi to nedavaj za vinu).

Kazdy verime !
Myslis si , ze som tu kvoli nejakej zabomysej vojne a slovickarceniu ?
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 12:02 pm

loverman74: ja ked vidim, ako niekto pridava citat za citatom s odkazmi na bibliu (alebo aj cokolvek ine) a nenapise ani slovo vlastnymi slovami, tak si ho automaticky zaradim medzi vygumovanych, ktori uz nedokazu nic ine ako vypisovat tie citacie... ok, znie to, ze mam predsudky, ale ja by som radsej debatil s ludimi nie s bibliou...

a ajked uz teraz viem, ze spolocnu rec najdeme len tazko, vzdy mam pocit, ze sa to bude viac darit normalnym pokecom, ako ked sem zacneme kopirovat cele strany roznych knih...
(najma, ak to nie su vedecke knihy, kde sa aspon mozme opierat o overene fakty)

EDIT: fiiha, co to mas za avatara? rozpoznal som tam akurat vyjav alchymistickej svadby, ale ako celok to nepoznam...
DALSI EDIT: aha, uz som si cosi o tom nasiel - smaragdova tabula?
Návrat hore Goto down
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda
monkeyml


Poeet p?íspivku : 4831
Age : 40
Localisation : Presov
Registration date : 27.10.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 12:11 pm

tipnem si, že tú vetu v zátvorke si tam dal schálne....

ja ale tiež súhlasím...ono opierať sa o citáty v biblii je v pohode, ale kopírovať ich tu celé a non stop...to je taká debatka...keď si vezmeš, aj Ježiš bol človek a neverím, že stále hovoril vety, ktoré sú napísané v biblii, ale aj niečo iné...napísať niečo vlastnými slovami a opierajúc sa o citáty je niečo iné ako písať v kuse citáty...to aj na mňa pôsobí trošku odrádzajúco a ja tie veci (citáty, bibliu...) dokolečka už dlho a mal by som byť na to zvyknutý...okrem toho je to pre ľudí, ktorí majú iné "idoly" dosť odradzujúce a ja som nikdy nechápal kamarátov, ktorí používali rôzne vzletné vetičky na presvedčenie neveriacich a efekt bol takí, že ich ešte viac odradil... Smile
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda
nyarlathotep


Poeet p?íspivku : 4722
Localisation : PO-city
Registration date : 19.06.2007

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 12:14 pm

monkeyml: neuveris, ale cely prispevok som tam dal schvalne... Laughing
Návrat hore Goto down
loverman74
Slobodný občan
Slobodný občan
loverman74


Poeet p?íspivku : 60
Registration date : 20.05.2008

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 2:04 pm

Prepac, monkeyml
sme sa asi zle pochopili... Nepresviedcam nikoho ani veriacich ani neveriacich.
Ak sa mylim, treba mi to samozrejme pripomenut, odkazat na to. To je normalne, ak nieco opomeniem.

Samozrejme sa Vam dotknutym ospravedlnujem ,ze som pouzil citaty z biblie,ale
preco mam to co sa da jednoducho ponuknut z biblie preonacovat na svoj jazyk ?
A ono sa hadam tak vela nestalo. Ci ? Na druhej strane, je mi jasne, ze vy ich poznate, pre to je to pre Vas "nic nove" - mozno aj obohrata platna...


Isty som si vsak zatial len tym, ze som upozornoval.

P.S.:
Len tak z nadsazkou: Kolko percent z celeho obsahu biblie som citoval ? Mizive percento ?
Tak nerobte kvoli tomu prosim taky rozruch.
Návrat hore Goto down
loverman74
Slobodný občan
Slobodný občan
loverman74


Poeet p?íspivku : 60
Registration date : 20.05.2008

Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 20, 2008 2:08 pm

Pre nyarlathotep:

Ano mas pravdu je to (avatar) Rosekrucianska predstava Smaragdovej tabule.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Charizmatici - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charizmatici   Charizmatici - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Charizmatici
Návrat hore 
Strana 2 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Akadémia :: Náboženstvá-
Prejdi na: